Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló vs Pajzsmirigy...

AlexandraL22 kérdése:

Fogamzásgátló vs Pajzsmirigy alulmüködès?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új párom van és szeretnénk védekezni. Pajzsmirigy alulmüködésben szenvedek amire Euthyrox gyogyszert kaptam. Az a helyzet hogy gondolom így a hormonális fogamzásgátló kilöve.

Ki mit gondol? Esetleg Nuvaring?

Volt valaki hasonló helyzetben? Köszönöm a válaszokat.

27 éves vagyok amúgy


2022. aug. 11. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, sajna babáig csak óvszer.
2022. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En pm alulmukodes mellett szedtem foggatlot mindig is es az ertekeim rendben voltak
2022. aug. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1es akkor marad nálunk is az a módszer ha úgy van :)


#2 milyen fajta fogamzasgatlot szedsz ha megkèrdezhetem? Mennyire hormonàlis?

2022. aug. 12. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyébként azért nem vállaltam be a fogamzásgátlót, mert féltem, hogy az amugy is rozoga hormonrendszeremet tovább rontja, esetleg egy későbbi baba projektet is gátol. Lehet hogy ezek csak az én félelmeim, mindenki úgy csinálja ahogy neki jó.


Egyébként nekünk a gumi teljesen jól működik párkapcsolatban is.

2022. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pm. alulműködés mellett minden gond nélkül lehet fogamzásgátlót szedni, nem kontraindikáció.
2022. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!