Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pms tünetek elmaradása terhess...

Pms tünetek elmaradása terhesseg eseten?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nálam kb fél éve mindig màr ovuláciò után söt volt hogy elötte jelentkezett (lehet csak keverem

a tüneteket az ovulacios tünetekkel)

de mar elötte kezdett néha mellem fájni,és a hasam derekam majd mikor közeledt a menzi idöpontja elmult és megjött...

Szóval babàt szeretnénk,és most ez furcsak hogy ovu utàn vagyok és eddig semmilyen tünet nincs

Volt valaki hasonlòan és baba lett belöle?


2022. aug. 15. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, felesleges tüneteket, vagy nem lévő tüneteket jeleknek tekinteni.
2022. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Minden ciklus más...hamint valaki tudatosan babát tervez, kb minden ciklusban új dolgokat tapasztal, sőt gyakori a ciklus megnyúlása is. Ez kicsit pszichés dolog. Ilyenkor jobban figyelünk. Én pl szülés óta mindent is érzek és volt, hogy totál terhes tüneteim voltak, pedig együtt se voltunk :)


Kétszer voltam terhes, egyiknél semmi tünet, semmi pms nem volt a másiknál meg minden szokványos egy két plussz frurcsasággal.


Tudom nehéz azt mondani ne figyelgess, mert belebolondulsz, úgyis figyeli ilyenkor az ember. Sok tünet eddig lehet fel sem tűnt pedig jelen volt mindig is. Az is lehet pl, hogy most nem volt ovud azért nincs tünet. Ezt senki nem tudja neked megmondani.



Mielőbbi sikert nektek :) A tünetekne ne higyj. Ha esetleg elhányod magad mensi előtt talán azt veheted jelnek...mást nem ;)

2022. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2022. aug. 15. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!