Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos szerint kevés a...

Az orvos szerint kevés a hormon a szerveztemnek,másik fogamzásgátlót irt fel,teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Ha kevés a hormon,akkor csökken a hormonszint is aminek köszönhetően fennáll a teherbe esés lehetősége( ezt mondja az egyik orvos)

A másik azt állítja nincs köze hozzá,ugyanúgy véd de inkább írna egy másik gyógyszer magasabb hormon tartalommal

Most akkor hogy is van ez? Kinek higyjek? :D


2022. aug. 16. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindkét orvos másik gyógyszert akar adni. Gondolom össze-vissza vérezgetsz, amiből látják, hogy nem megfelelő neked az adott gyógyszer.

Tulajdonképpen mi a kérdés?

2022. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi a kérdés. Szeretnél gyereket, vagy pont hogy félsz a terhességtől?

Fogamzásgátló mellett biztos, hogy nem fogsz teherbe esni, a nevében is benne van, miért nem...

Mi a probléma, ami miatt két orvos két külön szerrel akar kezelni?

2022. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, most látom hogy a lényeg kimaradt :/

Az egyik orvos azt mondja nem véd így a gyógyszer amit most szedek

A másik szerint nincs gond,ugyanúgy véd a teherbe esés ellen

Nem szeretnék babát,azért is szedem a tablettát

2022. aug. 17. 06:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó, de mégis honnan veszik, hogy kevés a hormon, mióta szeded, mik a tünetek?
2022. aug. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2 éve szedem már,és eddig minden rendben volt,legutóbb viszont kimaradt a vérzésem,nem ezért mentem orvoshoz de megemlítettem neki ezt is

Erre volt a válasz amit fent leírtam :)

2022. aug. 17. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:

2-esvagyok, így már érthetőbb :)

Ha nagyon hozzászokott a szervezeted a tablettához, akkor előfordulhat, hogy egy másik fajta szerrel hatékonyabb lenne a védekezés.

Erősebbel - ez egy jó kérdés. Én félnék tőle, hogy egy erősebb fogamzásgátló jobban megborítaná a hormonháztartásomat.

Én gyengét szedtem anno néhány évig, és még úgy is 6-8 hónapba telt, mire utána rendesen beállt a természetes ciklusom.

2022. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most igazából ami aggaszt,az az egyik orvos véleménye ami nem más mint ; nem véd a jelenlegi gyógyszer

Nyilván azért szedem mert nem szeretnék teherbe esni

De az erősebb gyógyszertől én is tartok

Szinte első hónaptól 27-28 napra jön meg tehát a vérzéssel eddig nem volt gond

2022. aug. 17. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!