Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki ki tudja elemezni ?

Valaki ki tudja elemezni ?

Figyelt kérdés

Sziasztok Sajnos két hét múlva lesz újra dokim hogy vissza mennyek hozzá de addig csak stresszelek nem tudom mi mit jelent vagy hogy mi bajom .

Több mint egy éve volt menszeszem nem akar meg jönni

28 éves vagyok

Leletet csatolom



[link]


2022. aug. 18. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez 3. napi homronsor, akkor durva PCOS, illetve IR van mellette (mint ahogy szinte mindig).

Tesztoszteron is magas, ami nem meglepő, emiatt magas a DHEA is.

Nyugodj meg. Jó endokrinológis / dietetikus kell, vsz kapsz majd metformint (azért egy 3 pontos inzulinos terhelés még jó lenne). Sport, diéta, gyógyszer és rendben leszel.

2022. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor cukorbetegség igy akkor kerülni kell a cukrot igaz?
2022. aug. 18. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelni kell a cukorra, szénhidrátra, fehérjére és rengeteg más dologra, amiben a dietetikus és endokrinologus fog tudni segíteni .
2022. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem cukorbetegség, az éhgyomri cukrod még nem tragikus. Olvass sokat az IR diétáról: finomított cukrokat, liszteket kerülni kell. Általában 160g szénhidrát megengedett, de ezt majd dietetikus egyénileg rád kellene hogy szabja.

Addig is nagy bajt nem csinálsz, ha nem eszel cukrosat (nézz utána, mely édesítőszerekkel váltható ki) és fehér pékárut. Heti 3-4x fél óra-óra kardió is hasznos.

2022. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szép köszönöm a segítséget hálás vagyok nektek ♥️
2022. aug. 18. 11:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha rendbe tesznek lesz esélyem babára?
2022. aug. 18. 14:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze! Mondjuk nem 2 hét lesz.
2022. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát Sajnos azt gondolom szerintem jó pár évbe is bele szaladok . Pedig max 34 éves koromig szeretnék szülni
2022. aug. 18. 14:25
 9/10 A kérdező kommentje:
De a lényeg rendbe tudnak hozzni és lehet rá esélyem ez már jó jel számomra
2022. aug. 18. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Pár hónap alatt jelentősen tud javulni ez az állapot, ne ijedj meg nagyon!
2022. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!