Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aki ért hozzá ki tudja elemezn...

Aki ért hozzá ki tudja elemezni a görbémet? IR+PCOSem van.

Figyelt kérdés

3 hónapja kezdtem, még nem vilagos minden része.

[link]



2020. jún. 28. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van? Elég alacsony a hőd.Amúgy talán megvolt az ovud, ha kicsit magasabban lenne a hőd biztosra merném mondani, de a te hődhöz képest az utolsó leesés óta ,,szépen fent van".
2020. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igen, amikor elkezdtem hőmerőzni és láttam, hogy alacsony elmentem uh-ra és egy teljes pajzsmirigy hormon panelra. Nőgyógyász-endokrinológus múlt hónapban látta, mindent rendben látott. Szerinte csak alacsonyabb hőfokon működök.
2020. jún. 28. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Szorítok. Jónak tűnik :)
2020. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bocsánat, de egyáltalán nem tűnik jónak. És ezzel senkit sem akarok megbántani. De akkor megfelelő a görbe, ha a luteális szakaszban a hő végig a cover Line felett marad és csak a mensi napján, vagy max 1-3 nappal előtte esik le. Ez a progeszteron szint miatt fontos. Ugyanis a progi megemeli a testhőmérsékletet. Az ösztrogén a ciklus első felében pedig lent tartja. Ilyen egy átlagos görbe. A tiéd nagyon ugrál. Nem tudnám megmondani hol lehetett ovu.


[link]

2020. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az eleje nyugodtan ugrálhat,a lényeg hogy peteérés után a cover line ala ne menjen,de olyan görbe is van bőven ahol 1.2tizedet ugrál utána is a hő és mégis terhesgörbe.
2020. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Remélem be tudom rakni a linket, elkezdtem egy másik appba is vezetni, jelenleg így néz ki a görbém:

[link]

2020. júl. 5. 12:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem méred minden nap?

Amúgy tartsd a diétát és kezdj el valamit sportolni, utóbbi csodákra képes főleg egészséges étkezés mellett.Már nincsenek meg a görbéim, de 1-2 hónap alatt látványos különbségeket produkáltam ciklushossz,meg görbe szempontjából sokkal szebbek lettek.

2020. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De mérem minden reggel.

3 éve diétázok es sportolok, lassan 4. A laborjaim is kezdenek teljesen jok lenni a beka segge alol. Inszemre keszultunk csak a virus kozbeszolt, szeptember elejere varhato ujra ha nem tolnak megint rajta. Addig gondoltam kiprobalom ezt a homerozest, de meg nem latom at teljesen.

2020. júl. 5. 13:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát..tény hogy nem szép a görbéd második fele se:) de nekünk ilyen, meg hasonló görbékkel jött össze a baba.Azért kérdeztem, hogy nem méred e mert nekem ezek a fehér valamik nem szoktak kijönni a cakkoknál, de lehet még azt nézi a ,,program" hogy esetleg ott van e ovud.Azt biztosan tudom, hogy elvileg ovu utáni második nap, ill egy héttel ovu után van akinek lejjebb esik a hője, különböző hormonok újratermelődése miatt.De ezek normálisak.Mivel első hónapod, látni fogod, hogy elvileg hány napos a luteális fázis a ciklusodba, 12-16 nap között normális.Abból ítélve, hogy már lefele indult a hőd azt mondanám hamarosan meg fog jönni.

Nem tudom ovutesztelsz e, de esetleg azt érdemes még bevetni.Ha szeptemberig még úgyis várnotok kell adjatok bele mindent,hátha nem is lesz szükség arra az inszemre:P

2020. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Gondoltam már arra is, illetve ovulációs mikroszkópra is.

2020. júl. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!