Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10.Dpo negatív predictor...

10.Dpo negatív predictor early teszt, engedjem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Inszemináció után a 10.dpo-n teszteltem (nyomós okom van rá miért! ) predictorral, negatív lett. Engedjem el a hónapot?


Korábbi terhességemnél az egyiknél (sajnos ő missed ab) mensi napján lett halvány pozitív, nem is fejlődött :(

Másodszor pedig ilyenkor 10.dpo-n már pozitív volt ez a teszt.


Valakinek pozitív tapasztalat, aki tesztelt napokon, és mikor váltott pozitívra a teszt?



2022. aug. 18. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg próbáld meg 2 nap múlva.
2022. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Megfogom:)

Csak érdekel hátha valaki jàrt így :)

2022. aug. 18. 15:09
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 5 terhességből 5 egészséges gyerekem van,és mensi napján még nagyon halvány volt mindig a teszt.Előtte valószínűleg negatív lett volna.Mindegy most,hogy miért teszteltél korán,de ilyenkor még teljesen felesleges,mert a pozi is lehet negatív,és a negatív is lehet később pozitív.
2022. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

Miért, ha más járt valahogy, akkor te is úgy fogsz?

Mit mondtak az intézetben, mikor kell teszelni? 10. Dpo-n?

2022. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!

Vagyok most olyan lelkiállapotban, sikertelenségek után, hogy inkább nem válaszolok Neked!


A többieknek köszönöm a kedves választ :)

2022. aug. 18. 15:15
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
10.dpo-n több ok miatt sem jó tesztelni. Vagy nem mutatja még ki, és elszomorodsz. (Bár predi ki szokta) Vagy pozitív esetén olyan korai vetélésed is lehet, amit egyébként menstruációnak hinnél.
2022. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából magàt a veszélyét tudom, ha pozitív lenne. Csak amit írtál is, veszteségeim óta rég nem láttam pozitív tesztet, így én is azt gondolom ha a predi most negatív, akkor ez marad is :/
2022. aug. 18. 15:29
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Én teszteltem ebben a ciklusban 10. dpon de még fénybe forgatva sem volt rajta 2. csík. Mivel egy türelmetlen valami vagyok ezért teszteltem másnap is, viszont nem tudtam eldönteni, hogy van második csík, vagy odaképzeltem.

12. dpon (természetesen újra csináltam egy tesztet) már tényleg volt egy halvány második csík)

2022. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Akkor gratulálhatok? Vagy ma vagy a 12. Dpo-n?

Szoritok👍

2022. aug. 18. 18:14
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm! 16. dpon vagyok szóval ez nagyon friss, azóta szépen erősödik. Gratulációt még ne légyszi, kicsit parás vagyok és még korai hozzá :)


Szorítok, hogy neked is legyen pozitív teszted hamarosan!

2022. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!