Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nap van nemvártig, ma...

3 nap van nemvártig, ma teszteltem Predictorral és negatív lett? Van aki így járt majd később pozi lett ? (Nem sok jót olvastam erről a tesztről de csak ilyet tudtam venni..)

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Mivel még nem késik addig van esélye. Igazából nincs értelme korábban tesztelni, mert egyáltalán nem biztos, hogy attól, hogy vkinek már a 9. Dpo-n halvány pozi lesz a teszt, neked is ilyen korán mutatni fogja. Menzesz előtti nap teszteltem, en Facelle teszttel teljesen negatív lett. El is könyveltem, hogy nem vagyok terhes, mivel az első terhességem már 3 nappal előtte kimutatta. Teltek a napok csak nem jött meg, így 4 nap késésnél csináltam még egy tesztet és pozitív lett.
2022. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Engem még nem csapott be. Amikor terhes voltam, akkor erős csíkkal jelezte, amikor nem voltam terhes, de egyéb okból késett, akkor nem volt rajta semmi a kontroll csíkon kívül. Mivel nagyon érzékeny teszt, ezért már a kimaradt vérzés előtt pozitív lehet, ha terhesség van. Ha az ovulációd később volt, akkor még lehet pozitív. Ismételd meg, ha késik a menzeszed!
2022. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Akkor várok és később tesztelek!:)

2022. júl. 12. 21:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A Predictor jó teszt, ha jól

van használva. A sok negatív vélemény a túl korai tesztelés, meg a száradási csík miatt van.

2022. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én is korán teszteltem…

Mindenesetre várok egy két napot és újra próbálom:)

2022. júl. 13. 07:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 nap van a nemvàrtig. Még nem teszteltem. Majd írj, hogy mi újság 😀
2022. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos sokan nincsenek azzal tisztába hogy az semmit sem jelent hogy Te mikorra várod és azért mert múlt hónapba 32 napra jött meg nem biztosíték semmire sem. Egy érzékeny teszt akkor mutat megbízható eredményt ha pontosan tudod a ovu napját, ekkor tudod biztosra mondani, hogy Te hanyadik Dpo-n vagy. Más esetben csak találgatsz, mint a fentebb írtak alapján is hogy az első gyereket mutatta a hölgynek mensi előtt a másodikat mensi után itt a kettő között majd 1 hét eltérésről beszél pontosan azért mert attól hogy egyik hónapban úgy jött meg valószínűleg a másik hónapban párnappal később volt az ovu. Nekem hő / nyák/ fájdalom alapján meg van a nap amikor volt az ovu így tudom hogy a 10. dpo-n vagyok és ma már erősen gondolkodok a teszt elvégzésén.
2022. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként a predictor azért kapott rossz véleményt mert annyira érzékeny hogy olykor fals pozitiv eredményt ad vagy jelzi a kémiai terhességet. Ez a termék nem arról híres hogy áll negatív eredményt adna. Ha 100 % biztos vagy az ovu napjában akkor jeleznie kellett volna a tesztnek ha még halványan akkor is utolsó voltam
2022. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor még nem feltétlen mutatja ki a terhességet.

Meg a reggeli vizelet sem mindig elég koncentrált, lutri az egész. Ha valaki tesztel ennyire korán sem szabad elkenődni egy negatív teszttől, bármilyen jó és érzékeny is, lehet pozitív még pár nap múlva.

2022. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szép !:)

Nagyon reménykedünk..

Hétvégén lehet újra tesztelek:)

2022. júl. 13. 19:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!