Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hete lefeküdtünk 2x is csak sajnos gumi nélkül.Nem szeretnénk még gyereket egyáltalán és meg is beszéltük több ilyen nem is lesz egyszer sem.Felelőtlenek voltunk tudom de nagyon parázok.

Mindig lemosta mielőtt betette(volt előtte oral is és elvileg ez is segít azon hogy ne essék teherbe,ez igaz?),nem volt bent sokat és nem volt közel sem ahoz hogy elmenjen,utána élményem pisilni is.

A naptáram szerint közepes volt a teherbeesesem de nekem nem tűnt fel hogy lett volna fehér elovaladek ami szokott lenni ovulalasnal hanem kb 1-2 napja lettem erre figyelmes.Sajnos 13 nap múlva jön meg és alapból késős szokott lenni(volt olyan hogy 1 hónapba ki is maradt)

Arra is figyelmes lettem hogy mintha többet járnék a mosdóba és sötétebb lenne a vizeletem(ez elvileg nem jelent semmit és lehet tulgondolom de nagyon be vagyok parazva)

Tesztet fogok csinálni ha nem fog megjonni 4-5 napig

A rendes válaszokat előre köszönöm!



#terhesség #Nemvédekezett
2022. aug. 19. 13:05
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

*ne essek

*elmentem

2022. aug. 19. 13:07
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz.
2022. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Erre mennyi lenne az esély?
2022. aug. 19. 13:12
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges esélyekkel számolni. Mindenkinek más a teste. Ha szexeltél védekezés nélkül lehetsz terhes.
2022. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igen tudom://

Amíg nem veszek terhességi tesztet ki szeretném próbálni az egyik házi módszert,amikor a vizeletet és a cukrot össze kell keverni.Valaki tudja hogy ez jó egyáltalán valamire vagy nem éri meg?

2022. aug. 19. 13:21
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg nem voltál termékeny időszakodban, ha 13 nap múlva kell megjönnie és az eset már egy hete történt. Ráadásul megszakításos volt az eset, ha jól értem.


Azért olyan könnyen nem lehet teherbe esni, mások évekig próbálkoznak úgy, hogy az ovuláció napján vannak együtt.


Nyilván jobban oda kell figyelni, de szerintem most nem vagy terhes.

2022. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igen,eltelt a kettő között kb 2 óra

Tudom jól de olvastam hogy az előváladékba is lehet és volt olyan akinek ennyi is elég volt.

Ezután sokkal jobban odafigyelünk és nem ismételjük meg.

Lehet naivnak tűnök de nagyon stresszelek emiatt

2022. aug. 19. 13:43
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Jobban oda kell figyelni mert valóban lehetséges így a teherbeesés bár elég kicsi a valószínűsége.

A férjemmel mi már így "védekezünk" egy ideje (nem lenne gond ha jönne egy meglepetés bébi) és nem esetem még teherbe, ha ez megnyugtat esetleg. Viszont mindenki másképp működik.

2022. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

Cica, neked nincs előváladékod...

Meg mi az, hogy közepes v9lt a teherbeesésed?

Tanulj inkább dugás helyett, volna miben felzárkóznod.

Terhes meg simán lehetsz ebből a 2 aktusból. De akkor majd legalább lesz időd tanulni bulikázás helyet...

2022. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Oda fogunk már figyelni

Sok sikert nektek a gyerekhez ha becsúszna♡

Persze megnyugtat kicsit meg ismerek is ilyet de bennem van a felelem

2022. aug. 19. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!