Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menstruáltam, lehetek terhes?

Ha menstruáltam, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban védekezés nélkül voltam a párommal, természetesen nem ment el bennem, (felelőtlenség, tudom) de ilyen nem szokott előfordulni. Másnap megjött, rendesen.

Azóta voltam covidos, és most pedig egy erős antibiotikumot szedek.

Nekem alapból rendszertelen a menstruaciom, hosszú ciklus, de most késik.

Ez a késés lehet a covid és az AB miatt is, plusz még azért, hogy egy picit ráparázok, vagy esetleg “baj” van?



2022. aug. 20. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teszt?

600 forintért kapsz kettes csomagolást...

2022. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Lehetsz. Van aki terhesen is "menstruál" és egészséges gyereket hoz a világra.


De valószínűleg nem vagy az.

2022. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2. Mármint terhesen vérzik - hematóma vagy progeszteronhiány miatt. Amelyek közül egyik sem hasonlít semmilyen módon sema menstruációra azon kívül, hogy ezekben az esetekben kis mennyiségű vér távozik a hüvelyből.

Aki ezekre azt hiszi, hogy menstruál, az finoman szólva is balek.

Aztán persze hinti a hülyeséget, hogy ő bizony menstruált - érthetően próbálja leplezni a saját hülyeségé, hisz annyi esze nem volt, hogy teszteljen, ha már szexelt és utána valami furát tapasztalt.

2022. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!