Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mitől ehet ez?...

Szerintetek mitől ehet ez? Több egymást követő hónapban jártam úgy, hogy terhességi teszt halvány pozitív, de utána megjött.

Figyelt kérdés
Voltam vele orvosnál,aki azt mondta,hogy nagyon magas lehet az lh csúcs,és azt mutatja,ezek szerint menses előtt van peteérésem?
2010. szept. 24. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ezt mondta az orvos, hogy az lh miatt mutathat pozit, holott tudta jól, hogy már a ciklusom 11.napján van ovum...eltelt több hónap, majdnem minden második hónapban pozikat teszteltem..volt nálam hormonvérvétel minden rendben, pém is van stb..férjemet elküldte urulógiára spermavizsgálatra és a spermát elküldték bakterológiára is, ott derült ki, hogy több fajta baktériummal fertőzött a spermája, és az ezzel megtermékenyített petesejt egy idő után nem fejlődik tovább, elhal, ezért lehettek pozik a tesztjeim és ezért jött meg mindig..antibiotikumos kúrát kapott, ő is és mivel a baktériumok amik benne voltak belém is jutottak a fertőzött spermák által így nekem is antibiotikumot kellett szendi, most tartunk ott, hogy épp ma adta le az újabb adag spermát tenyésztésre , hogy megnézzék kiölte e a gyógyszer a baktériumokat..hát nagyon remélem...szóval nekem ezért voltak pozik a tesztek.
2010. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A terhességi teszt nem mutatja ki a peteérést, csak fordítva működik én úgy tudom. Nagyon gyakori a biokémiai terhesség, amikor bár megtörtént a fogantatás, de a beágyazódás nem, sokszor észre sem veszik a nők, mert nem is tesztelnek.

Az orvos látott terhességet vagy arra utaló jelet?

2010. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!