Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue terhességi teszt a...

Clearblue terhességi teszt a peteérést követő 12. napon sajna negatív eredményt mutatott. Kicsit elkeseredettek vagyunk. Lehet, hogy ettől még sikerült, csak várnunk kellene még 1-2 napot?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 07:59
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnénk már egy babát,és a terhességre mutató jelek is biztatóak voltak,de mégsem lett pozitív a teszt a peteérést követő 12. napon:-( Lehetünk attól még terhesek?

Köszönöm válaszaitokat!

2009. máj. 20. 08:02
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
én nem ismerem ezt a fajta tesztet,de lehetsz,türelem.görbéd van?
2009. máj. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2-3 napot várjatok és lehet tesztelni!Drukkolok,hogy legyen baba!!!
2009. máj. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha jól emlékszem a Clearblue nem elég érzékeny!

Próbálj 10-es, 20-as érzékenységűt!

A Clblue ettől magasabb Hcg szintet érzékel csak.

2009. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Igen,van görbénk. A beágyazódás idején kb 37,4 fokos voltam. Enyhe,szúró fájdalmat, "mindjártmegjön" érzést is tapasztaltam. Tehát minden a "nagykönyv" szerint történ(t)ik. Ma reggel kelés után csináltunk egy clearblue-s tesztet (erre azt mondják hogy az egyik legérzékenyebb és a legkorábban ez mutatja ki) de sajna egy határozott negatív jel jött ki:-((

Vettünk egy Corax tesztet is,de azt itt a fórumon eléggé szidják...hát nem tudom mi lesz...

Mindenesetre köszönöm a válaszod,és ha van valami még szivesen veszem!

2009. máj. 20. 08:11
 6/25 Grófházy ***** válasza:
100%

a clerablu lehet hogy nem mutatja.50 es érzékenységű.

Qupido: 10 (8+1 napos terhsséget kimutat) 1600-1700 Ft

Rapi preg corax: 20 (8+4 napos terhesség kimutatására) 800 Ft a kazettás, 500 Ft a tesztcsík

Rapi preg direct: 20

Gabriel: 20(8+3 napos terhességet mutat ki) 800-900 Ft

HCG: 20

Clear blue: 50

Medi-lab: 20(8+3 napos terhességet mutat ki) 1000 Ft/2 db

Lily: 25 (menstruáció elmaradásakor) 850 Ft/2 db (Rossmann-ban lehet kapni)

2009. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy drukkoltok! Már egy éve próbálkoztunk, csak egy makacs ciszta-műtét miatt szünetet kellett tartani. Most Clostylbegit-tel serkentve két érett peténk is volt,és nagyon nagy bizalommal tekintettünk erre a hónapra. Természetesen mindent időben az előirtak szerint csináltunk!:-)

És lassan eljön a tesztelés ideje. Bár még csak szombat-vasárnap kellene megjönnie. Lehet hogy akkor korai volt a próbálkozásunk és azért volt negativ?

2009. máj. 20. 08:14
 8/25 Grófházy ***** válasza:

utsó vagyok megit.

Neten lehet venni(teszvesz,vatera) 10 .es érzékenységűt.Olcsóbb is mint a boltiak,és jó.szerintem

2009. máj. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát akkor próbáljam meg a Qupidot? Nem az ára az érdekes, mert ha egyszer egy nagy + jelet mutat akkor a mennybe megyek!!!:-))

Féltem is ettől az érzéstől hogy negativ lesz a jel...

Talán várni kellett volna még vele, de már sokan biztattak.

Reméljük, hogy csak a korai próbálkozás miatt volt ez...

2009. máj. 20. 08:17
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak a Tesz-veszen meg a Vaterán mire megrendelem, már lehet hogy késő:-) nem?
2009. máj. 20. 08:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!