Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszt mennyire megbízha...

X-epil teszt mennyire megbízható mostanában?

Figyelt kérdés
Ilyen lett a tesztem, csatolok képet. Nem terveztünk jelenleg több babát, jelenleg a harmadik gyermekünk 5 hónapos, így eléggé meglepett ez az eredmény védekezés mellett

2022. aug. 21. 13:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Ertem, drukkolok, hogy minden rendben legyen. Mikor mesz legkozelebb?
2022. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Csak 3 hét múlva megyek legközelebb.
2022. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Nekem is egy héttel kisebb, már van szívhangja, illetve van alatta még egy petezsak, az üres volt akkor.
2022. szept. 26. 18:03
 34/40 anonim ***** válasza:
Én utolsó menzesz alapján a 7. héten mentem az orvoshoz, de ő csak 6 +1 naposnak látta az ultrahang alapján. Crl: 4,8 mm. Sajnos később nem foganhatott. Csak 2 hét múlva kell legközelebb mennem. Furcsa, hogy tünetem is alig van. A lányomnál ilyenkor már kórházban feküdtem infúzión, mert állandóan hánytam, és nagyon rosszul voltam.
2022. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Lh teszt sem 100%. Többször is lehet LH csúcs egy ciklus alatt, és nem feltétlenül repedt meg akkor a petesejt. Hőgörbét vezetsz az LH teszt mellett?
2022. szept. 26. 21:06
 36/40 anonim ***** válasza:
Azt nem vezetek. Lh tesztet próbáltam többször. Pozitív LH teszt után mindig 15 napra szokott jelentkezni a vérzésem. A terhességi tesztem is a +LH teszt után 15 nappal lett pozitív most.
2022. szept. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező és utolsó válaszoló!

Mi lett veletek azóta?

2022. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi az érdeklődést. Az utolsó válaszoló vagyok. Sajnos elhalt a terhességem.
2022. nov. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.:(

Hány hetesen ment el? Szívhangja volt már?

A tesztjeid hogy alakultak?

2022. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

A 9. hét végén vetéltem el spontán, de 6 hetesen halt el. Igen, volt szívhang, de már az első vizsgálat alkalmával egy hét lemaradásban volt. A tesztek sokkal halványabbak voltak, mint az egészséges terhességemnél.

Kedves kérdező, te hogy vagy? Minden rendben veletek?

2022. nov. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!