Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltatott valaki mostanában...

Csináltatott valaki mostanában kombinált tesztet? Mennyire megbízható? Nektek mennyibe került? És hogy zajlott?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok, 12. héten csináltam. Egy genetikai ultrahangból (5000, de ez orvos függő hogy mennyiért csinálja), és egy vérvételből(majdnem 10.000 azthiszem pontosan 9500 volt) állt. Az Uh eredményét azonnal, a vérvételét egy hét múlva kaptam meg. Ezzel mentem vissza a dokimhoz, aki elmondta hogy minden teljesen rendben. Szerintem megéri elvégeztetni.
2012. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Hát nálam úgy van hogy most kezdtem a 9.ik hetet.Jövöhét keddre kaptam időpontot vérvételre, és majd a 12.ik hétre Uh-ra.Csak azt nem értem hogy miért most van a vérvétel?Azt hittem egybe lesz.Nem értek hozzá azért kérdezek ennyit.:)De ha nálad is így volt akkor jó:)
2012. szept. 25. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Éni s 9 hetes terhes vagyok és múlt héten voltam kombinált teszten,akkor még csak a vérvételt csinálják, mivel a teszt 2 részből áll.A másik időpont nekem október 22.Akkor már meglesz a vérvétel eredménye és állítólag a doki csinál egy 45 perces komplett uh-ot is,amit ki is elemez.A kombinált teszt minden esetben úgy tudom, hogy 2 részes.
2012. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja igen és 30.000ft az egész együtt.
2012. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm a válaszod!most már értem:)!Jó babavárást nektek is:)
2012. szept. 26. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!