Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy terhes vagyok?

Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
13-an voltam egyutt a parommal, azota 10 nap telt el es kb 10 nap mulva fog megjonni a menzeszem. Jelentkezhetnek terhessegi tunetek ilyen hamar? A melleim fajnak es erzekenyek, nagyon faradtnak erzem magam. Korai lenne tesztet csinalni, ugye? Elotte nem ereztem ilyen fajdalmat, azert feltetelezem hogy terhes lehetek… Nem tudom mikor jelentkeznek a tunetek.

2022. aug. 23. 05:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. aug. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jelentkezhetnek.Leghamarabb 14 nappal lehet a teszten is bármi az aktus után.
2022. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat, 4-en voltunk egyutt, elirtam. Igy se lehetseges?
2022. aug. 23. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
És melyiket jelölöd majd meg apaként, ha mégis…?
2022. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es kommentelo nem ertem mibol gondolod hogy tobb ferfival voltam? Es kepzeld nem bannam ha terhes lennek
2022. aug. 23. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Onnan,hogy azt írtad:"4-en voltunk együtt".De gondolom azt akartad,hogy 4-én voltatok együtt.10 nap alatt akkor sem ágyazódott be,de ha tesztet csinálsz akkor megtudod terhesség okozza-e a tüneteidet,ugyanis ha igen, akkor van hcg a véredben,amit kimutat a teszt is.Ha negatív, akkor nem lehet annyi hormon a szervezetedben hogy tünetet okozzon.
2022. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a ciklusod hányadik napján voltatok együtt? Ha 10 nap múlva jön meg, akkor még felesleges tesztelni, még be sem ágyazódott, ergó, terhes tüneteid sem lehetnek még. Amit érzel, az tipikus premenstruációs tünet. Ezt sokan összekeverik a terhes tünetekkel. Ha a menzeszed napján nem jön meg, elég akkor tesztelni. A korai tesztek félrevezetőek lehetnek. Vagy nem mutatja még a terhességet, és te megnyugszol, hogy nem vagy terhes, vagy halványan kimutatja, beleéled magad, de a menzeszedmégis megjön majd, mert a baba nem maradt meg.
2022. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!