Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetseges hogy...

Szerintetek lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
a baratomal kb 1 hete voltunk egyut (meg szuz vagyok) nem engetem h be tegye teljesen csak a makkot (kb 3-4 cm re) eloszor vedekesztunk de utana el elevezet ezert le vete a ovszert (jol meg torute utana ujra szerete volna be helyezni de szinet csak kb 3 cm re engetem ......az utolso menstruacioam elfelejtetem fel jegyeznk es most meg nagyon felek h mart kesik 3-4 napot ezek elenere meg megis faztam a oldalamra es faj szerintetek van baj ? .(bocsanat a helyes irastert) 16/L

2018. febr. 2. 18:09
1 2
 1/14 anonim válasza:

Először is ha ,,betette" akkor nem vagy szűz. Ha nem tette be akkor meg nem lehetsz terhes.

A biztonság kedvéért szerintem menj el nőgyógyászhoz, és írattass fel vele valamilyen fogamzásgátlót a hasonló helyzetek elkerülése érdekében!

2018. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"de szinet csak kb 3 cm re engetem"

- és pontos volt a colstok, amivel mérted?

Lehetsz sajnos terhes, ennyi ökörködést!

2018. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
engetem neki valamenyit be teni de nem vetel el a szuzesegem nem vereztem
2018. febr. 2. 18:43
 4/14 anonim ***** válasza:
A terhesség általános jelei (hejesirás leromlása, irásjelek használatának mellőzése, többszörösen összetett mondatok) alapján te bizony anyuka leszel.
2018. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
sajnalom a helyes irast nem magyar vagyok hanem szlovak
2018. febr. 2. 18:48
 6/14 anonim ***** válasza:
hát bízzunk benne, hogy nem történt baj... és máskor az elejétől a végéig gumi - nincs "csak egy perc" mert egy másodperc alatt is lehet létrehozni egy embert- aki után itt szenved a világban 90 évet. Vagy pedig petting, ruhában.
2018. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Az hogy nem véreztél még nem jelenti azt, hogy nem vette el a szüzességedet.

Menj el nőgyógyászhoz ő majd megmondja hogy terhes vagy e. Ha félsz szólni róla akkor terhességi teszt.

És máskor ne engedd a pasidnak hogy gumi nélkül csinálja vagy irattas fogamzásgátlót! Különben is hogyhogy nem engedted hogy betegye? akivel odáig jutottál hogy lefekszel vagy megengeded hogy elvegye a szüzességed vagy ha nem akarod akkor meg megmondod neki kerek perec hogy nem akarod.

2018. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nemaltam keszen ara hogy elveszitsem a szuzesegem
2018. febr. 2. 19:16
 9/14 anonim válasza:
Akkor beszéld ezt meg a sráccal is!
2018. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
o erol tud de most felunk hogy tortent valami baj es teherbe estem ..fiatalok vagyunk hoza
2018. febr. 2. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!