Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt pozitív az LH...

Mikor volt pozitív az LH tesztetek? Akik hőt is figyelnek, azokhoz szól főként a kérdésem

Figyelt kérdés

Hőleesés előtti napon szokott pozitív lenni az LH tesztetek, vagy a hőleesés napján?

Illetve... most akkor a hőleesés napján van peteérés, vagy a hőleesést követő első napon? mert azt olvasni szinte mindenhol, hogy a hőleesést követő első napon, amikor elkezd emelkedni a hő. de akkor az applikációk amikben a hőgörbéket vezetem, miért a hőleesés napjára húzza be a vonalat? most akkor mikor mi van? help! :)



2022. aug. 24. 07:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nem esett le a hőm. 36,2 volt a pozitív ovuteszt napján és másnap ugyanennyi,akkor már negatív volt a teszt. Ezután elkezdett fejjebb menni.

Ovum szerintem a második 36,2-es napon lehetett, végülis innentöl csak fejjebb ment a hőm.

Ovum 100%, hogy volt.


Sokszor hallom, hogy rossz helyre húzza a vonalat. Az én alkalmazásomnál csak azt figyeltem ki, hogy magától arrébb rakta az ovu idejét, amint bejelöltem a pozitív LH tesztet, aznapra... Szerintem nem kell foglalkozni ezekkel a behúzott vonalakkal. De megnézzük, ha szeretnéd és feltöltöd.

2022. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!