Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik dpo-n lett pozitív a...

Hányadik dpo-n lett pozitív a terhességi tesztetek? Főleg a korán tesztelők érdekelnek.

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Sose volt még pozi tesztem de engem is érdekel a kérdés, remélem nem baj ha írtam.
2020. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%

11dpo, extra halvány, de mindenki látta.


Mellé egész napos émelygésem volt ami előtte soha. Tehát a tünet miatt teszteltem. Ha van tünet és terhesség is van, akkor a teszt is pozi lesz.


Viszont amit fontos megemlítenem, hogy a nem várt napjáig szinte egyáltalán nem erősödtek a tesztek, de a nem várt napján látványosan erősebb lett.... tehát a biztos tesztig várni kell a nem várt napjáig.


Sajnos volt egy kémiaim is, szintén korai tünetek, halvány pozi tesztek, na de időre meg is jött.


Így a mensi előtti tesztelésnek igazából sok értelme nincs, de ugye mindenki oda költi a pénzét ahova szeretné és úgy reménykedik ahogy akar :D Én is korán tesztelő voltam, de türelmesen vártam az örömmel :)

2020. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
9.dpon nagyon halvány,nemvárt napján este 10! Kor full pozitiv
2020. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

13. dpo délután már pozitív volt.

Nekem korán volt, mert nemvárt után 2 nappal akartam tesztelni, de ekkorra már biztos voltam benne, hogy sikerült, így nem bírtam ki.

2020. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
9 dpon szabad szemmel is alig láttam, de utána pár nappal látható volt, de halvány. 😊
2020. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Girl89 ***** válasza:
100%
13.dpon:)
2020. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

11. Dpo: [link]

Elotte nap egyebkent a 10es one step is mutatta, de azt cssk en lattam :)

2020. márc. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! 8.dpo vagy annál hamarabb nem tesztelt valaki? Nekem 8.dpo-n ilyen volt: [link]
2020. márc. 5. 07:36
 9/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez nem a 8.dpo nálad, mert 8. dpo-n még nincs kimutatható hcg mennyiség ami megjelenjen a vizeletben. Mivel, kell egy nap mire megtermékenyül a petesejt, és még egy amíg vándorol, majd 5-12 nap amíg beágyazódik,és még két nap a kimutatható hcg-ig. Tehát, ha 5 nap alatt beágyazódik akkor is 9. dpo-ig nincs kimutatható hcg. Valószínű pár nappal hamarabb fogant, minden esetre gratulálok, mert ez szép pozitív.
2020. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De a 8.dpo, mert ultrahanggal követtük mindkét gyereknél, plusz hőgörbét is vezettem :)
2020. márc. 5. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!