Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hatodik nap késésnél már...

Hatodik nap késésnél már napközben is biztosat mutat a teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma van hatodik napja, hogy késik a menstruációm. Már csináltam kettő tesztet (első és harmadik napon) amik mind negatívak lettek. Ma (hatodik nap) is csináltam egyet reggel, viszont sajnos nem tudom eldönteni az eredményt, látszódik a második csiknak a helye, viszont nem oldotta ki a színt. Arra gondoltam, ha most csinálnék még egyet akkor az mennyire lenne megbízható? Egyébként volt egy esemény utáni tablettám ovulacio napja után (akkor történt egy incidens) két nappal. Mindenki azt mondja valószínűleg a bogyó miatt késik, de azért szeretnék megnyugodni. Köszi a válaszokat előre is!

2022. aug. 25. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kimutatná, délutáni pisiből is.
2022. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Kimutatná, de kb. feleslegesen tesztelsz, mert ha terhes volnál, a reggelin erős, színes 2. csíkot látnál...
2022. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Képet tudsz csatolni ?

Amúgy inkább reggel csinál

Predictor vagy clearblue javaslom.

2022. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! A délutáni teszt negatív lett és a reggelin sem látszik már semmi. Párom azt mondta valószínűleg túl sok vizeletet szívott fel a teszt és ez elaztatta kicsit jobban azt a fedő papírt ami van rajta, ezért látszódott az árnyéka. Most hogy teljesen megszáradt már nem lehet látni semmit rajta
2022. aug. 25. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!