Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség első jelei vagy PMS?

Terhesség első jelei vagy PMS?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A ciklusom 38. napján vagyok. Álatalában a 31. és a 33. nap között meg szokott jönni, de ez most elmaradt. Tehát 5 napja késik. A várt menstruáció napján és másnap teszteltem, kihagytam egy napot és tegnap újra csináltam egyet. Mind a 3 negatív. (az első kettő 10-es érzékenységű, a harmadik 25-ös). A várt menszesz napján éreztem hőemelkedést és fejfájást, de ezeket betudtam annak, hogy összeszedtem valami vírúst, mert ezek mellett hasmenést is tapasztaltam. Azóta csak az alhasamban érzek apró görcsöket, olyan mintha mindjárt megjönne.

A párommal legutóbb 9 napja (a ciklus 29. napján) voltunk együtt, igaz fogamzásgátlót nem szedek, de óvszerrel kivétel nélkül, mindig védekezünk.

Vajon csak késik valami miatt vagy még túl korán teszteltem? Nyugtassatok meg hogy ilynekor már megbízhatóak a tesztek. Előre is köszi a válaszokat!



2022. aug. 26. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, igen 5 nap késés után még a legócskább teszt is kimutatná a terhességet.
2022. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy terhes
2022. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Kimaradt napja után 3 teszt negatív, és védekeztetetek. Hogy lehetnél terhes?

Valószínűleg kimarad ez a hónap, előfordul néha.

Az is lehet, hogy izgulsz a terhesség miatt és amiatt késik.

2022. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem terhesség az tuti.
2022. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy terhes vagy

Ha továbbra sem jön meg irány a doki.!

2022. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!