Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt erősség alapján lehet...

Teszt erősség alapján lehet tudni mikor foganhatott a baba?

Figyelt kérdés

4 nappal a nemvárt előtt délután rosszul voltam és kíváncsiságból csináltam tesztet. Pozitív lett a 25-ös X-epil. Átlag 28 naposak a ciklusaim. Ma is teszteltem 2 nappal a nemvárt előtt, csatolom a képeket, az egyik egy 25-ös x-epil a másik egy predictor. Ezek alapján hány hétnél tarthatok? Tudom, hogy nincs senkinek varázsgömbje, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor foganhatott ha 4 nappal menstruáció előtt délután full pozitív egy x-epil.


4 nappal nemvárt előtt délutáni:

[link]


Mai x-epil és tegnapi predictor:

[link]



2022. aug. 26. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A utolsó menstruációtól számolandó a terhesség minden esetben. Ha valakinek nincs rendszeres ciklusa, akkor méret alapján korrigálják, ezek szerint neked ezt nem kell alkalmazni majd.
2022. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A teszt erőssége nem jelent semmit sem. Nem jelzi, hogy mennyi hcg van a vizeletedben, csak azt, hogy van-e vagy nincs.

Nekem pl. a nem várt napján (pont 14 nappal az ovuláció után) is extra halvány volt, sőt, még két nappal később sem volt sokkal erősebb.

Az orvos is az utolsó menstruációd kezdőnapjára lesz kíváncsi, és nem a vélt fogantatáséra.

2022. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számold a menstruációhoz. A Predictor 2 nappal előtte volt nekem is ilyen.
2022. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, meg azt is, hogy kitől...

Már a feltéteezés is...

2022. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kicsit túl tolom a dolgot, mert annyira hihetetlen 😃 Az hogy kitől van az elég egyértelmű számomra, mert jó pár éve nem voltam csak egy valakivel🤣
2022. aug. 26. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam a mostani terhességemnél 24 napos ciklusaim voltak.A 24. napon csináltam tesztet,halvány volt,de még a 26. napon sem volt olyan nagyon erős.És eddig tök egészséges a terhességem,most járunk a 23. hétben.

A terhességi kort és a végleges terminust meg majd a 12. heti uh-n fogják korrigálni a méretek alapján.Nálam például tök látszott a babán,hogy 4 nappal rövidebb a ciklusom,tehát picit nagyobb a baba,mint 28 napos ciklusnál,az eredeti kiírásom 2023.01.04.,amit az uh-n 2022.12.31-re módosítottak 😊.Szóval majd a 12. heti vizsgálatból már több minden fog látszani.

2022. aug. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!