Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal szeretném kezdeni, hogy lehet engem szidni és felelőtlennek hívni, de változtatni már nem tudok a helyzeten.

17 éves vagyok, két éve vagyok a párommal kapcsolatban, egy éve élek szexuális életet. A kíváncsiság sajnos nagyon hajtott, így a pillanat hevében egy pillanat erejéig védekezés nélkül betette.természetesen többet nem fordul elő, több eszem lesz, de ezzel már nem tudok mit kezdeni.

Jelenleg az a helyzet hogy ez kevesebb mint egy hete történt, a menstruációmnak pedig 4 nap múlva kell megjönnie. Rendszertelen, így néha +-5 nappal kell számolnom, főleg mert elég stresszes az életem. Ezen kívül mostanában kifejzetten fájdalmasak voltak a menstruációim, pedig korábban nem volt jellemző. Na meg elég erősek.

Két napig barna folyásom volt. Korábban ugyanilyen előfordult már velem, de két nappal a menstruációm előtt és csak egy napig vagy utána két napig. A tipikus menstruáció előtti tüneteim megvannak a mellfájáson kívül. Vagyis az is van de csak kicsit. Azonban minden más stimmel pontosan. (De tudom hogy ezek egyezhetnek a terhességgel is)

Nagyon félek attól, hogy terhes leszek. Kb két hónapja kiszakadt és vettem be esemény utáni ami eléggé megzavarta a ciklusomat, de nem tudom, hogy ez kihathat e még mindig rá.

Nagyon köszönöm annak aki elolvasta, és remélem kapok választ.



2022. aug. 29. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, hogy mi a kérdés. Te is tudod, hogy lehetsz terhes. Majd a teszt megmondja. Az esély teljesen mindegy, ha pont beleesel abba az X%-ba.
2022. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat nagyon hülyén fogalmaztam. Tudom hogy terhes lehetek bármilyen védekezés esetén is, hisz nem 100% semmi. Inkább arra éleződött volna ki a kérdés, hogy most ez a barna folyás mi. Normális e, terhességi tünet inkább vagy egyéb probléma lehet amivel orvoshoz kéne fordulnom.

A körülmények leírása kicsikét elvitte a kérdésem fő lényegét, bocsánat mégegyszer

2022. aug. 29. 09:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Hormon probléma lesz

Menj orvoshoz

2022. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A barna folyás semmiképp sem normális akár terhesség esetén sem. Menj orvoshoz, hormon probléma lesz!!
2022. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes
2022. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! Hát akkor ebből orvos lesz :/
2022. aug. 29. 11:22
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem ezeket a mai fiatalokat. Annyira nem lehet az életed stresszes, ha el tudsz feledkezni a dolgokról és a pillanat hevében még nem is védekezel. Az eszetlen kufircolás nem stresszel?
2022. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ne legyünk ennyire tipikusak legyetek szívesek. Elismertem, hogy hibáztam és többet nem teszem. Kioktatást éppen ezért nem kértem. Nevetséges ez a nem lehet stresszes az életem szöveg. Nem tudod mik történtek velem, mivan a családi hátteremmel és sorolhatnám.

Drága hetes válaszoló, semmi köze a válaszodnak a kérdésem egyik részéhez sem. De köszönöm, hogy a drága idődet rám vesztegetted értelmetlenül.

2022. aug. 29. 13:40
 9/11 A kérdező kommentje:

Eddig is védekeztünk és továbbra is fogunk. De remélem a hetes tényleg hibátlan ember és soha semmit nem kellett megbánnia az életében.


Mindenki másnak viszont tényleg köszönöm, kértem időpontot nőgyógyászhoz, bár jó sokára kaptam :/

2022. aug. 29. 13:41
 10/11 anonim válasza:
Nem feltétlenül jelez terhességet ez a barna folyás, sőt.. Én a helyedben várnék addig a napig amíg meg kell jönnie és ha nem jön meg akkor tesztelnék. Ha negatív a teszt akkor szerintem nenm feltétlenül kell orvoshoz futni, bármi bezavarhatott ott. Így, hogy már van időpontod egyébként nem árt elmenni a viszgálatra, azzal nem veszítesz semmit.
2022. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!