Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt hányadik dpo-n...

Facelle teszt hányadik dpo-n lett először pozitív?

Figyelt kérdés
Azokhoz szólna a kérdésem akik kora tesztelők és mondjuk 8-9.dpo körül elkezdenek napi szinten tesztelni 🙂

2022. szept. 3. 10:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
8
2022. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
10-11
2022. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%

Még mindig kérdőjel számomra, hogy a dpo-t honnan számoljuk... pozi ovuteszes napot vettem nullának és az a másnapot 1-nek így 11 dpo.


De utólag utána olvasva a pozi tesztes nap utáni a nulladik nap, mert akkor van ovu. Így akkor 10.dpon lett pozi. Előző nap netes 10-es teszt hómező volt.

2022. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
11.dpo-n nagyon halovanyka valami volt csak, amit én negatívnak vettem, majd 3 nap múlva már közel ugyanolyan erős volt a 2 csík
2022. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%
Valaki elárulja nekem, hogy mégis miért jó ennyire korán tesztelni? Egyszerűen nem értem. Nincs értelme és nem is pénztárca barát. Mire jó ez???? Miért nem várod meg azt, hogy legalább pár napot késsen???
2022. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
61%

5

Hát neked ez nem mindegy?!nem ez volt a kérdés!keress magadnak más elfoglaltságot mint ,hogy itt kötekedj!

2022. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Kedves 5-ös...én furcsa tünetek miatt teszteltem akkor olyan korán... 3-as vagyok. Addig nincs baj a korán teszteléssel amíg nem 7.dpon áll neki az ember, mert az hülyeség. Ulletve aki korán tesztel az vállalja a kockázatot, hogy megtapasztalja milyen a kémiai...
2022. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%

6


Én csak feltettem egy kérdést amire nem tudom a választ. Most miért kell nekem esni? Nekem van kisbabám (8 hetes, gondolom neked és a lepontozókkal ellentétben nincs). Szerintem te keress másik elfoglaltságot és te ne kötekedj!


Attól, hogy nullára lepontoztok még a kérdésem valid marad. A 7-es válaszolónak pedig

köszönöm a kulturált választ.

2022. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

8

Nem a kérdéshez tartozik! Jelzem nem kisbabám van hanem gyerekeim. Senkinek semmi köze ahhoz ,hogy ki mikor ,miért tesztel!

2022. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
24%

9


Mindennek van oka. Csak látom, hogy sokan csinálják és nem értettem, hogy miért, mikor én is vártam 1 évet a kislányunkra. Ha valamit nem tudok, akkor megkérdezem. De te inkább maradtál volna csöndbe, akkor megmaradna a látszat legalább, hogy nem csak buta vagy, hanem praszt is. Ha téged ez sért, akkor ne válaszolj (nem kötelező!) mások nevében meg pláne ne nyilatkozz! De szerintem benned sok a feszültség, amit bizony egy jó szex az oldana. Apropó mikor is szexeltél egy hatalmasat? Na ez az ehhez nincs semmi közöm. 😁 Úgyhogy szerintem szólj az uradnak, rólam meg pattanj le! Köszönöm!!

2022. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!