Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil vagy Facelle teszttel...

X-epil vagy Facelle teszttel hányadik dpo-n érdemes először tesztelni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Amikor késik a menzesz...
2015. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem a facelle mutatta leghamarabb. Nemvárt előtt 3-4 nappal este. Ez halvány volt, de egyértelmű csík volt.

Másnap már erősebb.

2015. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Facelle mutatta leghamarabb, de az x-epil megbízhatóbb, a Facelle egy gyenge biokémiai terhességnél is tök erős pozitív lett, az x-epil reálisabban, nagyon halványan mutatta csak, ezért fogtam gyanút, és kevésbé ért meglepetésként, amikor kiderült, hogy nem sikerült mégsem. Ha csak a Facelle-re hagyatkoztam volna, akkor igen nagyot csalódtam volna:(
2015. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, leghamarabb az hányadik dpo? Nekem is volt már 2 kémai terhességem, szóval egy pozi tesztnek sem hiszek :)
2015. jún. 2. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Átlag 29-30 napos ciklusaim vannak és a 26. napon volt pozitív, tehát kb. a 12. dpon. Úgy tűnik a nagy könyv szerint középidőben fogant, de pontos napot nem tudok, mert nem csináltam ovulációs tesztet. Csak azt tudom ,hogy a ciklus 11, 13 és 15 vagy 16. napon voltunk együtt, erre már nem emlékszem.
2015. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam, nem az utolsó voltam, hanem az előtte lévő. Nekem soha nem mutatott még álpozitívat a facelle teszt , én pont ezért hittem neki.:)
2015. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 3-as válaszoló vagyok. Egyik terhességemnél az elmaradt vérzés utáni nap délután, híg vizeletből úgy mutatta ki, hogy még ki sem emeltem a tálkából, már erősebb volt a tezstcsík, mint a kontrollcsík szinte.


Az első kémiainál a nem várt előtt 3-4 nappal (28 napos ciklusnál, középidőben volt peteérés), a másodiknál nem csináltam tesztet a nem várt előtt, de másnap erősen mutatta (más tesztek ekkor még vagy negatívak, vagy nagyon vérszegény pozitívak voltak csak minden alkalommal).


Az az igazság, hogy én a fentiekből kiindulva többé már nem fogok a nem várt előtt tesztelni, viszont ha három-négy napos késésnél még csak halványka lesz a teszt, vagy időn túl jön ki (és tudom, hogy nem foganhatott pár nappal menses előtt), akkor ismét kémiaira gyanakszom majd, nem fogom beleélni magam. Az erős tesztig orvoshoz sem megyek, mert nem volt értelme elkezdeni az Utrogestant, a nagy semmiért, sajnos.

2015. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami. Nekem is mindig nemvárt után, nagyon halványan, sokszor időntúl mutatta ki a kémiai terhességeket... Annyira szeretnék már egyszer szép erős csíkot látni :)
2015. jún. 2. 22:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálam is ugyanez volt, kaptam Utrot, de már nem volt mire :(
2015. jún. 2. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!