Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mutat valakinek 10...

Hogyan mutat valakinek 10 dpon pozitívat a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

"Tankönyv alapján" a megtermékenyülést követően 5-7 napig vándorol a zigóta. Majd 2-3 napos várakozást követően megkezdi a beágyazódást, ami 5 napig tart. Tehát legkedvezőbb esetben is 5+2+5 = 12 nap.

Beágyazódás befejeztével kezd el termelődni a HCG. Így akkor ez alapján, hogyan teszteltek 10. DPO-n pozitívat, ha alsó hangon 12 napig tart egy beágyazódás? Biztos vannak kivételes esetek, de ennyi?



2022. szept. 5. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Még jó hogy nem tankönyv szerint működünk🤣 fix ovu után 8 nappal egyértelmű pozi tesztem volt.
2022. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a beágyazódás kezdetének pillanatában már termelődik a hcg csak az változik hogy kinek milyen gyorsan választja ki a vizelete!
2022. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

na jó, de számít az is, hogy honnan számoljuk az ovut. azt már megfigyeltem, hogy nagyon sokan a pozitív ovutesztet már első dponak számolják, mert félreértelmezik a működését, és azt hiszik hogy az már az ovut jelzi..

vagy pedig az ovutesztet követő első napot számolják 1.dpo-nak..

igazából a pozitív ovutesztet követő második nap az első DPO. tehát így könnyű egyébként 1-2 nappal "előbbre járni"

2022. szept. 5. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Pozitív lh teszt után első negatív nap és nekem akkor vagy másnap ugrik meg a hőm. Én a hő ugrásnál számolom az első napot!és még így is 8. Nap pozi a teszt
2022. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
2-es jól leírta. Vannak nagyon korai tesztek, amik már kis mennyiségű HCG-t képesek kimutatni. Így lehetséges. Normál tesztek (pl 25-ös x-epil) erre nem alkalmasak.
2022. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nekem is korán lett pozi... lh teszteltem és görbét vezettem sőt, abban a ciklusban uh-n és vérvételeken is jártam.


Pozi lh teszt után 11 nappal pozi lett. Mint utóbb kiderült az ugye a 10.dpo.


Beágyazódás kezdetétől termelődik hcg, mindenkinek másképp... de legkésőbb a beágyazódás végeztével a 10-es tesztek már kimutatják.

2022. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is pozi LH teszt utáni 10. nap már leugrott a második csík a tesztről (Predictor Early, az eleve hamar mutatja állítólag). Ez ezek szerint még csak nem is 10. nap (amit bevallok, eddig én is rosszul számoltam, a leírásod alapján :D Bár így akkor nem is 14., hanem 12. DPO kellene megjönnie a menstruációnak?).

Én is úgy tudom, hogy onnantól kezdve, hogy megkezdődik a beágyazódás, fokozatosan egyre több HCG termelődik. Ha elég érzékeny teszttel méred, akkor kimutatható. Gondolom így.

2022. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem peteeres utani 9.napon halvany pozi volt a tesztem. Nem tankonyv szerint kell nezni. Nem vagyunk egyformak. 2. terhessegemnel mar 8 nappal ovu utan nagyon halvany pozi tesztem volt.
2022. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!