Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 pozitivat teszteltem nem...

2 pozitivat teszteltem nem várt előtt 4 nappal és meg jött erös bő vérzésem volt 2 napig majd a 3. Napon enyhült. Ma meg már szinte el is mult. (Ma lett volna a nemvárt kezdete) van esetleg rémenyem?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 09:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem tudom
Sajnos nem..
42 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha erős vérzés volt akkor lehet kémiai terhesség volt és kimosódott minden vagy szerencséd van és semmi gond.Ezt senki sem tudja megmondani.Még tesztelsz és ha halványodik a teszt akkor ennyi volt.
2022. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy jártam néhány hónapja, hogy pozitívat teszteltem 2 nap késés után, aztán néhány nap múlva erősen vérezni kezdtem. Akkor már negatív volt a teszt is. Szóval kémiai terhesség lehetett. A leírtak alapján erre gondolnék a te esetedben is.
2022. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A 2 böl az egyiket az első napon csináltam akkor is pozitiv volt azért reménykedtem hátha🤷🏽‍♀️ Köszönöm a gyors válaszokat. Holnap biztonság kedvéjért tesztelek.

A remény hal meg utoljára.❤️

2022. jún. 2. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Kémiai volt!
2022. jún. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erős vérzesem volt, tartott kb 1 órát utánna enyhült és pecsételtem. Utánna a 10 heten szintén. Hematóma ürült és a lepény lent volt a méhszájnál ez váltotta ki a vérzést. Kellet progeszteron tartalmú kúpot használnom. A 12 hétre elmúlt a vérzés és hála istennek és az orvosomnak egeszséges babám született.Hirtelen fellépő erő vérzésem volt nagyon kész votlam azt hittem 2x is hogy elvetéltem, de nem hála istennek🙏🙏🙏
2022. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!