Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 9 napja késik a mensim,...

Már 9 napja késik a mensim, és a pocakom is néha szurkál egy ponton. Ez lehet a várandóság jele?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

tesztelj és megtudod :)

5 nap késés után teszteltem pozitívat


7 hós kisfiú anyukája

2008. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha csütörtökön tesztelek már biztos kimutatja hogy babás vagyok??

köszi a válaszod.

2008. dec. 22. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Szia,

9napot már mutatnak a tesztek.

Nyugodtan már holnap is tesztelhetsz.

Sok sikert:)

2008. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, persze hogy kimutatja ha babás vagy, de ha van teszted én biztos megcsinálnám még ma. én is délután csináltam Gravi HCG teszttel és kimutatta. majd írd meg feltétlenül, hogy mi lett. SZORÍTOK!!!!!!
2008. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Remélem babás vagyok. Nagyon szép karácsony lenne nekünk.A párom is már nagyon várja a kis jövevényt.
2008. dec. 22. 14:45
 6/8 A kérdező kommentje:
A másik furcsa dolog hogy az utóbbi időben sűrűn kell a wc-nem pedig nem vagyok felfázva.
2008. dec. 22. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:
TESZTELJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)
2008. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet. Nekem 25-26 napos ciklusaim voltak, a 28. napon csináltam a tesztet - este! - (Gábrielt) és már azt kimutatta, hogy lesz egy "Kis Babzsákunk" :)! Én a helyedben nem bírnék várni!

Sok sikert!

2008. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!