Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves vagyok és pár kapcsola...

16 éves vagyok és pár kapcsolatban élek!4 napja késik!van ok az aggodásra? semmi tünetem nincs a terhességre rosszul nem vagyok sem fáradt az étvágyam sem változott egyszerűen csak 4 napja késik.

Figyelt kérdés
köszönöm ha segítesz!

2022. szept. 10. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategória. Egyébként vegyél tesztet, elvileg a jobbak már ilyenkor is reálisan tudják jelezni. Ennyire az elején nem is jellemző, hogy tünetek legyenek egyébként.
2022. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Szexeltél?

2. Szokott késni?

3. Csinálj egy tesztet. Nem drága. Bemész a dm-be és kb 1000-3000 ft.


Lehet, hogy terhes vagy, lehet, hogy nem.

2022. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell más tüneted legyen, vagyis elég tünet, hogy késik. Vegyél egy terhességi tesztet. Drogéria vagy gyógyszertár, nem kerül sokba, és kiderül.
2022. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Ne dugj, ha életképtelen vagy. Szívesen!
2022. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Egy nagyon fontos tényt kihagytál. Szexeltetek védekezés nélkül? Ha igen, akkor nagy valószínűséggel terhes vagy. Ha védekezéssel szexeltetek, akkor picike a terhesség valószínűsége. Ha meg nem szexeltetek, akkor gyakorlatilag 0 a terhesség esélye.

Érdemes elvégezni egy otthoni terhességi tesztet. Drogériában és patikában is lehet kapni otthon elvégezhető tesztet. Figyelmesen olvasd el és kövesd a használati utasítást, és akkor biztos eredményt kapsz.

2022. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még más tünet nincs azon kívül hogy nem jön be. Csinálj tesztet abból kiderül a válasz.
2022. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Kétszer voltam várandós, sosem volt semmilyen tünetem...csak a hasam nőtt egy idő után
2022. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Tükröm tükröm mond meg nékem. A kérdező teherbeesett a héten?!


Szerinted belelátunk a méhedbe csillagom?!


Ha szexelni van eszed, miért nem tudsz egy tesztet megcsinálni? Nem atomfizika

2022. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha védekeztetek rendesen gumival és nem szakadt kim akkor kizárt a terhesség, de egy tesztet mindenképp csinálj, ha másért nem, hogy megnyugodj.


Amúgy 20 éves korodig ne is számíts pontos ciklusra, ilyenkor még egyáltalán nem áll be rendesen, simán lehet, hogy csak később volt ovud és ezért még nem is késik. Amennyivel később van ovu annyival később jön a mensi. Ovutól mensiig a napok száma állandó!!

Nyilván 16 évesen nem figyeled így magad és nem használsz LH tesztet sem, szóval, csak figyelj a védekezésre és, ha a megszokotthoz képest késik csinálj egy tesztet, mert a stressz is kiválthatja a késést.

2022. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

"és pár kapcsolatban"

És mennyi az a pár így 16 évesen?!

Ja, hogy párkapcsolatban, azt akartad mondani?!

Lehet szex helyett tanulni kéne, ha még a védekezés sem megy.

2022. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!