Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 29 èves srác vagyok ès van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 èves srác vagyok ès van egy 16 èves barátnőm, akivel jò ideje együtt vagyunk ès boldogok vagyunk egymással. De parázok attòl mit gondol a társadalom. Vagy ezzel nem kène foglalkoznom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a társadalom ezt nem nèzi jò szemmel s efebofílnak gondolnak. Viszont maga a kapcsolat elèg mèly ès nagyon jòl működik. Egyáltalán nem a szex a legfontosabb tènyező nálunk. Nekem az a fontos, hogy együtt lehessünk. Sokszor együtt is alszunk ès együtt is èbredünk.Párszor volt szex, mert ő akarta èn viszont mèg várni szerettem volna vele. Előttem sem volt szűz. A szülei teljesen elfogadnak ès szeretnek mert leszoktattam a lányt a cigiről ès ùgymond jò ùtra tereltem. Volt egy 18 èves párja aki leitatta ès cigiztette. A szülei szerint inkább èn, mint az a züllött srác. Èn nagyon vigyázok rá ès fèltem. Nèha eljár a barátaival ès velük tud normálisan szòrakozni, pia nèlkül megjegyzem. Tehát ùgy èrzem jò hatással vagyok rá, csak kicsit fèlek, hogy ha felvállalom megbèlyegez a társadalom. Inkább engem bèlyegezzenek meg mint őt. Voltak 20+ sőt 28 èves barátnőim is, de egyiket sem szerettem ùgy, mint Őt. Annyira megèrtjük egymást. Mintha totál kompatibilisek lennènk egymással. A szülei eleinte furcsálták, de ahogy megismertek nagyon megkedveltek. Nèha segítek az anyjának vásárolni vagy bevásárlok nekik. Csak kicsit fèlek a társadalom reakciòjátòl. Egyèbkènt vannak haverjaim, ismerőseim, akiknek a szülei hasonlò cipőben jártak. Pl egyik haverom anyja 15 volt míg az apja 28. Most is együtt vannak ès a csávò kicsit sem öreges, gondolom a sport miatt. A lènyeg, hogy nagyon szeretjük egymást. Csak kicsit parázok attòl h mit gondolnak mások.

2018. aug. 19. 01:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Fura egy világban élünk... -(Joker)
2018. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Egy regènynyi oldalt tudnèk írni a kapcsolatunkròl, szokásainkròl, hogy mennyire jòl működik ès mik azok a tènyezők, amièrt őt választottam. Nem, nem az èletkora miatt, hanem a lènye fogott meg ès az intelligenciája, hogy mikèpp vèlekedik dolgokròl, minden tèmához hozzá tud szòlni, van vèlemènye a világròl ès nem mellesleg kompjùter zseni. Tehát rengeteg dolog összeköt minket. Pl a rock - metál, ugyanazokat a filmeket szeretjük, ugyanazokat a pc játèkokat, sorozatokat ès mèg soha nem volt konfliktus közöttünk. Mindenben egyetèrtünk ès ha bajunk van elmondjuk őszintèn egymásnak, mindent, figyelmesen meghallgatjuk egymás baját ès mindenben közösen döntünk. Ez az oka, hogy jòl működik a kapcsolat.
2018. aug. 19. 01:27
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Akkor sok boldogságot!
2018. aug. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Ne a "társadalommal" foglalkozzatok!

Egyelőre bűnt nem követtek el, és tudod: senki nem attól lesz boldog, hogy vadidegeneknek mennyire tetszik az élete.

2018. aug. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

"Tegnap este beültünk a barátnőmmel egy pub-ba. A vendégek elkezdtek ordítani nekem: 'Pedofil!' meg hasonló dolgokat. Csak azért, mert én 50 éves vagyok, a barátnőm pedig 21.

Ezzel teljesen tönkretették a 10 éves évfordulónkat."

2018. aug. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Akkor nincsenek tisztába a pedofílizmus fogalmával.
2018. aug. 19. 03:22
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Sok fejfájástól megkíméled magad ha lesz.rod mások véleményét :) nyugodtan vállald fel, aki beszól azzal nem kell foglalkoznod..
2018. aug. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Semmi baj. Egy szinten vagytok. Egy érett felelősségteljes komoly 29 éves FÉRFI nem foglalkozna kistinikkel. De mivel te egyik se vagy és azzal foglalkozol, hogy ki mit gondol, ezért mondtam, hogy egy szinten vagytok és ezért értitek meg jól egymást.


Mikor szeretnél végre felnőni és megkomolyodni? Családot alapítani mikor szeretnél?

2018. aug. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nem akarok megkomolyodni
2018. aug. 19. 06:53
 10/24 anonim ***** válasza:
49%

Ha eddig nem paráztál emiatt, ezután se tedd már szerintem.

32/f

2018. aug. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!