Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után meddig normális...

Ovuláció után meddig normális a hőemelkedés?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 12.dpo-n, eddig nem mértem a hőmet, most is csak azért mert pár nappal ovu után úgy éreztem hőemelkedésem van, ezért délután mértem, ami 37.4 lett, az utóbbi 5-6 napban pedig minden reggel 37.2.

Meddig normális a reggeli hőemelkedés? Alapból 36.5 körül szokott lenni. Jelezhet terhességet vagy ne reménykedjek?


2022. szept. 12. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aznap szokott leesni, amikor megjön, tehát ez jelenthet még akármit, de az hogy feljebb ment az jelenthet jót is. Drukkolok🤞🏻😊
2022. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy aznap jott meg, hogy leesett. De általában csokkent a vege a fele. Persze olyankor mikor nem, mindig biztam benne, hogy naaaa talan. Aztan persze egy olyan honapban jott ossze, amikor nem mertem, pedig kivancsi lettem volna milyen a terhes gorbem 😅
2022. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!