Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

1 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését.( 5 évig szedtem)

Aug 15.-én volt az utolsó menszeszem.

Olvastam,hogy van akinek hónapokba telik,hogy rendeződjön a menstruációja?

Járt már így valaki mint én, negatív teszt és terhes?

A mellbimbóm nagyon érzékeny, folyásom bőségesen van.

Ma csináltam tesztet negatív lett.



2022. szept. 15. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha negatív a teszt, akkor nem vagy terhes.
2022. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyit mondott az orvosom, hogy ,,Aki szexel, az lehet terhes”.

A fogamzásgátló egy paraszt dolog. Van akinek évekre tönkreteszi a szervezetét, másnak meg 1-3 hónapon belül rendeződik. Sose tudhatod, hogy te melyik leszel.

Millió tünet fog valószínűleg neked is előjönni, mivel mindent elnyomott eddig. Ez teljesen normális.

1000- ből 1 esetben nem mutatja ki a teszt a terhességet.

2022. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, mivel most tetted le a fogamzásgátlót fogalmad sincs a normál ciklusodról, illetve, hogy volt -e és mikor peteérésed. Azt se tudhatod, hogy most késik -e. Ha nem jön meg tesztelj 1 hét múlva.
2022. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
61%
Kicsi rá az esély. De 3 hónap alatt a fogamzásgátló tabletta kiürül a szervezetből.
2022. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Tabletta szedése után normális ha "késik" a menzesz, pl nekem is érzékeny a mellem, sokkal keményebb mielőtt megjön, a folyás is szerintem természetes, érdemes letölteni menzesz figyelő applikációt, ott ezeket is tudod jegyzetelni magadnak. Ha negatív a teszt, akkor 99% hogy nem vagy terhes,érdemes megismételni egy hét múlva azért, ha nem jönne meg addig.
2022. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!