Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív volt az...

Szerintetek pozitív volt az ovu tesztem ?

Figyelt kérdés

Ez az első ovutesztes hónapom. Mielőtt megkezdjük a kivizsgálásokat gondoltam megér egy próbát.

Nem nagyon tudom hogy ha pozitív is akkor aznap érdemes együtt lenni vagy utána negatív napon ? Tapasztalatokat tippeket szeretnék.

[link]



2022. szept. 15. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A 18.cn pozitív.
2022. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18. Tűnik pozitívnak.
2022. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

18.cn pozi.

És aznap van a legnagyobb esély. Másnap még a reggeli együttlét jó lehet, az esti már rizikós, mert lehet már reggel repedt a tüsző. Szóval a pozi tesztes napon kell együtt lenni babához. Illetve az előtte két napban is jó, de ugye napról napra csökken az esély. Ha voltatok együtt, akkor megtettek mindent :)

2022. szept. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) igen voltunk együtt 16-18-19 ciklus napokon. Még annyit szeretnek megtudni hogy akkor most a 19cn az 1. Dpo?
2022. szept. 16. 09:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mert pl.nekem a pozitív napon van ovu, mert akkor érzem az ovu fájdalmat. De lehet másnál máshogy van.
2022. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagy átlagban a pozi ovu teszt után 12 órával reped a tüsző, de ugye ezt tuti biztosra nem lehet tudni, csak uh követéssel... még a fájdalom sem teljesen meggyőző... a lényeg, hogy pozi ovuteszt után van repedés 36 órán belül. Ez lehet órákkal az LH csúcs után is, de jellemzően másnap hajnalban történik meg. Mivel pozi teszt utáni nap az átlaga az ovunak, azt a nulladik nap.

18.cn pozi lh teszt

19.cn 0. nap

20.cl az 1.dpo


Itt lényegében egy nap eltérésről beszélünk, van akinek valóban a másnap az 1.dpo, de mégis inkább úgy kell számolni, hogy még még csak a nulla. Ez alapján érdemes a korai tesztelgetést is figyelembe venni.

2022. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam meggyőző, hőleesésem is akkor van. És nem tudom miért, de eddig csak úgy sikerült teherbeesnem, ha aznap voltunk együtt, amikor fájt.

Ugye próbáltuk, azt is sokszor, hogy ovu előtt 1-2 nappal hátha sikerül, mert ovu napján nem sikerült együtt lenni, így nem jött össze egyszersem. Nem tudom igazából miért, de nálam nem vált be. Gondoltam már arra is, hogy egy idő után kinyírja a katonákat a méhem és környezete 🤣

Vagy pedig nem elég jó minőségű a férjem hímivarsejtjei.


Nekem az ovuláció fájdalom jobban megvisel, mint a menstruációs fájdalom. Nagyon feszít és szúr.

2022. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok, persze minden ember más, olvastam hogy van akinek előtte vagy aznapi együttlétből jött össze, de olyat is akinek utána. Egyébként nekem is fájt amikor a 18 cnapon együtt voltunk, 17-19cnapig éreztem ilyen feszülő szúró fájdalmat.
2022. szept. 16. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!