Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai tesztem halványabb mint a...

Mai tesztem halványabb mint a tegnapi. Ma nem a nemvárt napja? Ez baj, ugye?

Figyelt kérdés
[link]
2022. szept. 20. 10:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan, mi a búbánatos kicsipkézett lóf@szért tesztel valaki újra meg újra, ha már egyszer egyértelműen pozitívat tesztelt? Ezt mondja már meg nekem valaki!?
2022. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Jujj, azért infarktust ne kapjál🤣🤣🤣
2022. szept. 20. 12:19
 13/35 anonim ***** válasza:
19%
Én is teszteltem már ez a 7. Nekem 😂😂😂😂 de én azért mert vereztem és gondoltam , ha erősödik a teszt 2 naponta akkor az jót jelenthet . 😂 de jó is volt . Nem várt után 3 nappal lett nagyon erős a tesztem .
2022. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
13, te mit érzel, amikor kiraksz 80 sírva röhögős emojit a válaszodban? 🤦‍♀️Csak azért kérdezem, mert én is kérek belőle. 😃
2022. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
88%
Én biztos nem fogok, mert nem a saját idegrendszeremet meg pénzemet emésztem fel ezzel a kényszeres tesztelgetéssel. Csak érdekel, hogy ilyenkor mi játszódik le valaki fejében. 🤷‍♀️
2022. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
Az csak 5 volt :Ddd hat most sírjak vagy mi? 😅 azért mert még én nekem is vicces h ennyi tesztet csináltam
2022. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
92%

Csak jelzem, hogyha a baj van (üres petezsák vagy elhalt magzat), amíg ott van és nem indul meg a vetélés, addig a hcg nem esik le, sőt emelkedik és a terhességi tünetek is megvannak, mivel azt meg a hcg okozza. Attól, hogy szétteszteled az agyadat, simán lehet missed ab is vagy sikertelen terhesség.


A hcgnek akkor van jelentősége, ha a petezsákot nem látja az orvos. Így a méhen kívüli terhesség kizárása miatt szokták a hcg szintet 2 naponta nézetni.


Úgyhogy feleslegesen csinálsz 20 tesztet.


De mondom, ha az elején beledilizel, a végére te idegösszeomlást fogsz kapni. Nagyon sok van még hátra a szülésig.

2022. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
74%

17

Azert amikor ennyire korai egy terhesség egy halvanyodó teszt jelezhet vetélést. Ezt hívják kémiainak. De nyilvan a hcg eredménybő többet fog látni.

2022. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha kémiai terhessége lenne, akkor barnázna vagy vérezne. De ő neki nincs ilyen tünete csak full pozitív erős csíkos tesztjei. Ha vérezgetne akkor érthető lenne, de ebben az esetben indokolatlan 20 tesztet csinálni.
2022. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
48%

19 ez egy hülyeség!

Nekem se volt semmi csak gyengúlő reszt es 4 nappal késöbb jött meg!

2022. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!