Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai tesztem halványabb mint a...

Mai tesztem halványabb mint a tegnapi. Ma nem a nemvárt napja? Ez baj, ugye?

Figyelt kérdés
[link]
2022. szept. 20. 10:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

17-es Mondta el a legjobban a lényeget.Detto úgy jártam ahogy ő leírta tehát gyönyörű pozitív tesztek mint a mesében majd ultrahang és ott is minden klappolt a 6.hétig majd missed ab lett a vége és persze műteni kellett.

Vérvétel is volt és minden rendben volt.

Ennyit erről.Bármi lehet belőle sajnos ha idegösszeomlást kapsz ha nem.

Már megtanultam a leckét és ha legközelebb sikerül ha egyáltalán sikerül akkor nem fogom túlságosan beleélni magam de persze ez nem azt jelenti hogy negatív leszek félreértés ne essék.

2022. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanúgy jártam, mint a #17 és #21 válaszoló. Pozitív teszt után egy teendő van, várni. Nem kell naponta tesztelni, semmit nem jelent az erőssége. Fölösleges pénzkidobás és szemét gyártás.
2022. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

22 Így van.Az a durva hogy a terhességek negyede így végződik.Ja kihagytam hogy még progeszteron pótlást is kaptam mind injekció mind hüvelykúp formájában és nem ért semmit sem mivel nem az volt a probléma.

Vagy megmarad vagy nem.Sajnos ez van!

#21

2022. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, volt már 3 vetélésem. Csak kíváncsi voltam, hogy járt e esetleg más is így és minden rendben volt e.
2022. szept. 20. 15:39
 25/35 anonim ***** válasza:

Sajnálom!Nekem eddig 1 volt de nagyon nehéz volt elviselni.Nem halványodott a teszted egyébként.Remélem most sikerül és mindenkinek aki szeretne babát!Jelenleg a tesztek alapján én azt mondanám hogy nincs vész.Majd 2-3 hét múlva menj az orvoshoz és hajrá!Sikerülni fog.Kivizsgálás is volt gondolom.Kiderült mi a baj hogy 3-szor is elvetéltél?Okozhatja ám a sperma rosszabb minősége is,nem csak a női oldalon vannak sokszor problémák.Mikor a spermium nincs toppon akkor van a 6-8 hetes vetélések nagy része.

#21

2022. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod felmérni a statisztikát. 50-50% az esélyed. Vagy megmarad vagy nem. Ha elmegy annak oka van, valószínűleg élettel összeegyeztethetetlen betegsége lett volna.
2022. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem a kérdés inkább az, hogy mi okozta a vetéléseket, mert a 3 az már az a szám, aminél igencsak indokolt a kivizsgálás. Az megtörtént az újabb terhesség előtt. A kérdésre válaszolva, nyilván volt más is így. Van akinek rendben volt, van akinek nem. 50-50, ahogy írták. Mások sztorijaival nem leszel előrébb.
2022. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
* Az megtörtént az újabb terhesség előtt? Kérdés akart lenni 🙂
2022. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Minden kivizsgáláson túl vagyunk, nem találtak igazán nagy eltérést. Enyhe IR és pajzsmirigy alulműködés, de az kezelve van régóta. Nem vagyunk már fiatalok, azt mondta a doktornő, hogy ebben a korban már csak minden 10. sejt egészseges csak.
2022. szept. 20. 16:53
 30/35 anonim ***** válasza:
48%

A helyetekben én kimennék Brno-ba lombik beültetésre mert ott teljesen átnézik az embriót és a petesejtet,hímivarsejtet mindent amit kell és 100% hogy egészséges embrió kerül beültetésre mert tesztelik mielőtt visszakapod aztán már a természet dolga a többi.Nyilván nem olcsó de ha van rá 3000 eurótok akkor nagyon melegen ajánlanám.Mi is ezt fogjuk tenni ha még mindig nem járunk sikerrel.Magyar lombik nem olyan színvonalban és sikerrátában sem mint a külföldi sajnos hiába van szinte ingyen.

#21

2022. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!