Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kívánom a szemét kajákat mint pl chips, dobozos leves, jégkrém. Illetve a csípős ételeket. Tudom csak a teszt mondja meg, de túl korai lenne csinálni. Esetleg volt valaki, aki hasonló dolgokat kívánt? Van már egy csodálatos kisfiam , vele csak nagyon egészséges ételeket kívántam.
2022. szept. 24. 00:09
 1/7 asder1231 válasza:
46%
Csak simán dagadt vagy és kivánod az egézségtelen kajákat, nem terhes vagy hanem nincs önuralmad.
2022. szept. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez jó😌 dagatnak nem mondanám magam, de ha az lennék, vagy hízásra hajlamos biztos vissza fognám magam. Hála égnek szerencsés vagyok ilyen szempontból.Azért köszi a válaszod
2022. szept. 24. 00:17
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem. A terhes nők kívánóssága nem azt jelenti, hogy határtalanul belesek, és két pofára tömik a sok vackot, ráfogva a gyerekre, hogy attól van.
2022. szept. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont tegnap elkezdtem kívánni egy mustáros lila hagymás majonézes kukorica salátát random, és meg is csináltam, aztán furán nézett rám

A párom, majd benyomtam egy tubus Mini májast:D Na, akkor még furcsább nézést kaptam.


És tuti nem vagyok terhes, egy hete volt meg, mégis néha jön ilyen roham nálam, mikor kívánom a számomra egyébként került ételeket :D pont ezért fura mert nem

Eszem semmi ilyesmit , de előfordul. Általában stressz vagy ilyesmi hozza ki, de ilyenkor ennek mindent is :D meg jó, hogy nincs itthon semmi karos ..szerintem ilyesmi lehet nálad is.


Szerintem a terhes vagyok és kívánok valamit később jön ki , lehet tévedek :)

2022. szept. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhesség miatt van, akkor a hcg hormon okozza, akkor meg már a teszt is mutatja. Ha a teszt negatív, akkor ez nem terhestünet.
2022. szept. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kívánósság nem feltétlen terhes tünet csak szólok.Nekem mindig menzesz előtt van,mikor megjön akkor is van,ovuláció idején is van és nem vagyok terhes.Erre ne fogd még főleg hogy korai a tesztelés mint írtad.Ilyen hamar olyan mennyiségű hcg nem termelődik ha terhes is vagy 4-5 hetes lehetsz és az még semmi.Még a kemény edzések után is kívánós szoktam lenni.

A női szervezet sokkal bonyolultabb mint gondolnád mert rengeteg hormon szabályozza a működését és bármit elő tud idézni persze ettől függetlenül nyilván lehetsz terhes ha védekezés nélkül szexeltél.

2022. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezeket is kívánom attól függetlenül, ha nem vagyok terhes. 😄 Én nem is figyeltem erre, de pl utálom a dijoni mustárt. Na akkor annyira megkívántam, hogy kanállal ettem magába. Hétvégén ette volna a férjem a virslihez és nem volt, én meg elfelejtettem venni. Aztán akkor mondta azt, hogy tuti terhes vagyok, mikor este 10kor megpuciztam 3 répát és sós mogyoróvajba (peanut butter, nem Nutella!) mártogattam. Ő akkor nagyon sejtette már, hogy terhes vagyok. 3 hónapja szültem és a répa+mogyoróvaj fujj, a dijoni mustárját meg ne is lássam. Attól, hogy a fos szemét kaját kívánod tonna számra, nem leszel terhes. Csak szereted te is (no meg sajna én is) ezt a sok egészségtelen szrt. Érdekes, a terhesség alatt ezeket ha megettem, rosszul voltam.
2022. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!