Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti napon...

Menstruáció előtti napon lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a válasz igen, de a kérdés, hogy akkor másnap megjött enyhébben de volt 3-4 napig a szokásos 6 helyett. Rá 12-3 napra csináltam tesztet, negatív. Bízhatok a tesztben, vagy lehetséges így is hogy teherbe estem?

#Teszt, terhesség, menstruáció
2022. szept. 27. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor eshetsz teherbe, ha van érett petesejted.

Menstruáció előtti napon ez nagyon ritka, az az 1% esély pedig nem azt jelenti, hogy vagy terhes vagy vagy nem, hanem azt, hogy szinte teljesen biztos, hogy nem vagy terhes.

2022. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es jól írta.Menzesz előtt nem nagyon van peteérés és ha már eltelt 12-3 nap az együttlét óta és halvány pozi se a teszt akkor nincs szó terhességről.Nem vagy terhes ez 100%.
2022. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2022. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lesz baba?
2022. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!