Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Utoljára 2020. augusztus 13.-án volt meg, 28 napos általában a ciklusom, mióta megszületett a kisfiam és újra megjött a mensim azóta mindig pontosa jön meg. Kiszámoltam és 2020. szeptember 10.-én kellett volna megjönnie, de még semmi. Tegnap teszteltem, de negatívat mutatott. Mostanában nagyon sokat stresszeltem. Szerintetek lehetek terhes vagy a stressz miatt késik? Ha nem jön meg mikor teszteljek? Ma beszéltem a szülésznővel akinél a kisfiamat szültem és ő azt mondta lehet a menstruáció előtt estem teherbe. Tudnátok tanácsot adni hogy ilyenkor mit tehetek? A várakozáson kívül mert az már megőrjít. Még annyit tennék hozzá, hogy terhességre utaló tüneteket nem nagyon észlelek, csak pár napja émelygek nagyon ritkán, mindig éhes vagyok, kívánósabb vagyok, fáradtabb is és bele szokott feszíteni a méhembe mint amikor az előző terhességem alatt voltak a méh-összehúzódásaim. Remélem nem írtam félreérthetően. Köszönöm előre is a válaszokat

#terhesség #stressz #menstruáció elmaradás #Menstruáció előtti teherbeesés
2020. szept. 12. 21:15
 1/6 anonim válasza:
Ha a körülmények adottak miért ne lehetnél. Ha nem volt semmi védelmi opció, akkor Lehetsz !Tervezed ,vagy csak becsúszna ?
2020. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanannyi az esély az igenre, mint a nemre. Ha mégis mondani kell valamit, én inkább a nemre szavaznék a negatív teszt miatt, de az is lehet, hogy csak később fogant és csak holnapután mutatja ki. De 2 nap késés még nem késés, simán meg is jöhet. Nem tudsz mát tenni, mint várni.
2020. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tervezzük a párommal, emiatt nem is védekezünk már. Több, mint 1 éve vagyunk együtt és nemrég döntöttünk úgy, hogy ideje az első “közös” lurkónak... (a kisfiam nem tőle van, de ezt elfogadta és apja helyett apja).
2020. szept. 12. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Ha már van gyereked, akkor tudnod kéne, hogyan lesz a gyerek. Szexeltél? Védekeztél? Az elmaradt menstruáció első napján reggeli első vizeletből már általában kimutatja a terhességi teszt, ha terhes vagy.
2020. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Igen, van gyerekem, igen tudom hogy leszek terhes, de nem ez volt a kérdés!
2020. szept. 12. 21:43
 6/6 anonim válasza:
1-vok. Akkor remélem hogy az vagy ! ;-)
2020. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!