Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhességben normális,...

Korai terhességben normális, hogy a petevezetékeknél iszonyatosan fàj? Valamint az, hogy bármit is eszem, utána rosszyl vagyok, émelygek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Nekem hetekig fel voltak duzzadva, szúrtak. Az émelygés megint csak normális jelenség az első trimeszterben. (Meg utána is)
2022. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes vagy?
2022. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen az.

Van akinek sajnos az egész 9 hónap ilyen.. vagy rosszabb 😬

2022. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem szurt semmit, csak a 8. Hetben, mikor mentunk uh-ra, akkor tudtam meg, hogy van szivhang és kisbaba lesz.

En furcsa modon, addig nem ereztem semmit.

Most 18. Hetben vagyok és meg mindig semmi:D

2022. okt. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon az elejèn vagyok, 4-5 hètnél.
2022. okt. 3. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Ohh, akkor szokd meg, mert nekem még a tüsszentés is úgy fájt hogy hajajj …😃

16. Hétben vagyok, már kezd enyhülni.

2022. okt. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tuti, hogy kiscsajszit várok, mert a kisfiamnál csak hányás volt 1 hét alatt 3x és annyi. De most úgy fáj mindenem, hogy őrület. Ám, a méhen kívüli terhesség összes tünetét "hordozom". Holnap kiderül...

Köszi a válaszokat!

2022. okt. 10. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz!

Várjuk a fejleményeket!:)

2022. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem mèhen kívüli, csak kicsit izgága, megmondtam a dokinak, hogy jelenleg hol érzem őt és kiakadt, tényleg ott helyezkedett el, ahol mutattam. Nagyon erős a szíve, ez újabb döbbenet volt a dokinak. :) :) :)
2022. okt. 22. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!