Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jó a progeszteron érték...

Ha jó a progeszteron érték akkor jó a peteeérés minősége?

Figyelt kérdés

52 nmol/L volt legutóbb de amúgy általában 40 körül van mindig. Ha ilyen az érték akkor a tüszőben feltehetően van érett petesejt?

Sajnos már hónapok óta nem sikerül a baba pedig jókor vagyunk együtt és párommal sincs gond, mindketten alaposan ki vagyunk vizsgálva.

Eszembe jutott mi van ha hiába van mindig domináns tüsző ultrahangon ha az nem tartalmaz érett petesejtet:/

Ez lehetséges?

Vagy egyáltalán utal arra a progeszteron érték hogy volt - e érett petesejt? Van egy bizonyos érték ami felett tuti hogy szabadult ki?



2022. szept. 30. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 30 nmol/l felett biztosan volt peteérés, de úgy hallottam, hogy a legjobb 40-50 értéknél van :) nekem előző ciklusban pont 30 lett, de sajnos nem lett baba, illetve barnázok mindig mensi előtt 1 héttel, most pedig 42 lett, és sikerült a baba, de sajnos így is kell progeszteronpótlást kapnom a 13.hétig. Úgyhogy szép progeszteronértéked van, drukkolok 🤞
2022. okt. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!