Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6.napja késik a menzeszem,úgy...

6.napja késik a menzeszem,úgy hogy 31 naposak max a ciklusaim(valamelyik hónapban 28). Babaprojekten vagyunk rajta egy jó ideje.. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A kérdésem lényege az lenne hogy jobb has alsó szurkálást érzek,fáradt vagyok,étvágyam is nagyobb.

Teszteltem és negatívat teszteltem..

Lehetséges az hogy terhes vagyok és mégis negatívat tesztelek?



2022. okt. 3. 07:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha 6 nap késésnél negatív a teszt, akkor ott nincs baba.

Lehet, hogy ovud sem volt a hónapba. Van ilyen. Vagy csak nagyon kicsúszott, ez is megeshet olykor.

Ha a leírtak terhestünetek volnának, a teszted is pozitív lenne.

2022. okt. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Érdekes..bár délután teszteltem,nem bírtam ki másnap reggelig,nemtudom az mennyire befolyásolja a dolgokat
2022. okt. 3. 07:33
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

6 nap késésnél tök mindegy, mikor teszteltél, ha nem lett 2 csík,nem vagy terhes.

Ja, érdekes. De tök átlagos, megesik.

2022. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, nekem 5 napja késik. Szerdán pénteken negativ volt a teszt. Ma csinálok még egyet, bár nem sok reményt fűzök hozzá, nincs semmi olyan, ami szokatlan lenne. Mióta meg kellett volna jönnie, naponta 2-3 alkalommal másodpercekre begorcsol a hasam, de ennyi. Sztem csak késik nekem is és idők kérdése, hogy megjojjon
2022. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy nálam még furcsaságok is vannak.

A hőm magasabb,illetve hányingerem is van néha..

Remélem ezek nem beképzelt dolgok😊

2022. okt. 3. 09:15
 6/23 anonim ***** válasza:

A hányinger biztosan beképzelt dolog, mert azt a hcg okozza, ha negatív a teszt nincs hcg tehát hányinger sem lehet.

Ebből a hő az, ami reális lehet.


Üdv a sors társ

2022. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem valószínű hogy baba van a dologban. Ezer meg egy dolog is okozhatja a késést!

Ha továbbra sem jön meg menj orvoshoz!

2022. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Szerdáig várok és mindenképp elmegyek dokihoz,helyben vagyok szóval megnézetem magam,az az ésszerűbb.

2022. okt. 3. 09:48
 9/23 A kérdező kommentje:
Ha teszteltél sors társ mindenképpen írd meg hogy mi lett,szorítok!
2022. okt. 3. 09:51
 10/23 anonim ***** válasza:
Rendben, írok. Bár sanszos hogy negatív lesz
2022. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!