Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December 14-én voltam együtt...

December 14-én voltam együtt párommal(mensi útan 2 nappal) 26-27 naposan a ciklusaim Késik már 2 hete teszteltem 9-dik késési napon negatívat Terhes lennék? Soha nem volt hogy kimaradt volna vagy ennyit késen

Figyelt kérdés

Tüneteim:fáradékonyság,has szúrka,émelygés

Válaszatokat köszönöm!


2022. jan. 14. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Negatív a teszted több mint egy hét késésnél és az aktus után egy hónappal. Kizárt, hogy terhes legyél.
2022. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Két hét késés? Van egy olyan érzésem, hogy volt már ez a kérdés. Na mindegy...


Ennyi késés után már 100%-ra kimutatja a valós eredményt bármelyik terhességi teszt. Ha negatív, akkor sajnos nem jött össze, ennyi. Új hónap, új próbálkozás. A késésnek sok más oka is lehet, nem csak a terhesség. Érdemes elmenni szerintem nőgyógyászhoz.

2022. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van rá esély, szinte kizárt, hogy terhes lennél. Sok minden más is okozhat késést.
2022. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem irány a nőgyógyász.

Hasonló cipőben járok,annyi különbséggel,hogy nekem 12.12-én volt az utolsó rendes menstruációm első napja. 12.18-án volt akció,de megszakítással. A ciklusaim általában 30 naposak szoktak lenni,ovu középidőben. Aktus után kb 2 héttel a tünetek,mint a tieid,betudtam pms-nek.Viszont a ciklus 1.napján mindig elmúlnak. 01.09-én (korábban) megjött a havim,de más volt,mint szokott.Gyenge és csak 3 napig tartott a szokásos 5-6 nap helyett,a tüneteim pedig megmaradtak.Mellfájdalom,alhasi fájdalom,émelygés,hányinger,fejfájás,szagundor,fáradtság.Mivel volt vérzésem,nem gondoltam terhességre,de azért csináltam tesztet,ami negatív lett.A tüneteim azóta is megvannak,úgyhogy felhívtam a nőgyógyászt,hétfőn megyek laborba.

Ma reggeli teszt is negatív.

Ugyanakkor nem zárta ki a terhességet sem,mivel a tesóm ugyanígy volt annak idején.6 hetes volt,mikor a teszt halvány pozi lett és egy ciszta is megnehezítette a dolgot, az első 3 hónapban vérzett is.Most 3 éves a kislánya.

Úgyhogy most a laboreredményig várhatok,hogy egyátalán merre menjek tovább...

Ami biztos,hogy egyértelmű választ majd a doki tud adni.

2022. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!