Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A termékeny nyák mindenképp...

A termékeny nyák mindenképp peteérést jelez?

Figyelt kérdés
Szülés után vagyok 3 hónappal, és egyértelműen termékeny nyákom van. Kicsit véres is. Bocs a részletekért. :D Valaki tudja esetleg, hogy ez mindenképp peteérést jelent - e? Csak mert egyik este együtt voltam a férjemmel védekezés nélkül és másnap reggel vettem ezt észre.
2022. okt. 3. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, ezt csak orvos tudná igazolni. A szoptatás viszont nem fogamzásgátló, ha nem akartok ilyen gyorsan még egy babát, akkor védekezni kellene.
2022. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, védekezünk amúgy, ez csak egy kivételes eset volt. Még kicsit később szeretnénk másodikat, de nem lenne baj, ha most összejött volna. Csak kíváncsi voltam.
2022. okt. 3. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!