Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hígabb típusú tojásfehérje...

A hígabb típusú tojásfehérje szerű nyák mindenképp ovuláció?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a nagyon nyúlós, sűrű (kissé inkább opálos), az egyértelműen ovu. Csak most valamit nem értek. 28 napos a ciklusom és a 10. ciklusnapomon figyeltem meg ezt a kevésbé nyúlósat, nem sűrű, teljesen áttetsző. Gondoltam, biztos az ovu közeledtét jelzi, 11. nap reggelén úgyis látom majd mi a helyzet. Csakhogy nem lett belőle ovus nyák ma reggelre. Sőt, ma éppen "szárazság" van. Így egyáltalán nem biztos az a 13.-14. napi ovuláció, mert azt már ilyenkor szoktam sejteni. És pont a napokban merült fel bennem a terhesség gondolata, ezért is figyelem most ennyire. Szerintetek?
2016. aug. 4. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én terhes vagyok de legyetek oly szívesek ilyen gusztustalanságtól kíméljetek .Nőgyógyásznál érdeklődj ő biztosan kíváncsi az efféle guszta dolgokra.
2016. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerintem tele szokott leni az oldal az ilyen jellegű kérdésekkel...
2016. aug. 4. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem undorító a kérdés kedves első egyáltalán. Plusz rengeteg ilyen kérdés van. Nem értem az ilyen nőket! Ha nem tetszik egy kérdés, mi a bánatnak kell megnyitni és hozzászólni, ha nem segítő a szándékod?!


Szerintem vagy hamarabb lehetett péd, vagy csúszik kicsit. De simán lehet még a 14. napon ettől. Nekem pl egy napig volt abban a hónapban mikor teherbe estem ilyen nyákom, másnap hajnalban meg is volt az ovu. Nem hőmérőzöl? Úgy egyszerűbb lenne!

2016. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaa, azt kihagytam, hogy nekem 3. babám lesz most, 4. terhesség(az előző sajnos nem maradt meg), de amúgy nem jellemző rám a tipikus ovus nyák. Nem is volt elötte sem, és mindegyik babóm elsőre sikerült! :) Most volt az az egy napos kevéske nyúlós nyák, amit az előző komiban említettem. Amúgy inkább krémes, és nálam az is bejött, hogy nemvárt előtt jo sok krémes lett vizes helyett! Sejtettem, h baba! :)
2016. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a válaszod. :) Nem hőmérőzök, összevissza kelek. :( Ovu előtti napokban ha odafigyelek, akkor tudom belőni, hogy na akkor tényleg most van. De most tanácstalan vagyok kicsit. Se egy ovus fájdalom, se semmi. A mensim is elég kevés volt legutóbb, bár ez nálam nem ritkaság. De mondom nem veszek tesztet (ugyan minek ciklus közepén), meg aztán ovu körüli napokban úgyis rájövök mi a helyzet. Szóval most ez így elég érdekes, kíváncsi leszek a 14. napig lesz-e valami... Egyébként csak pár hónapja nem védekezünk, ovu körüli napokban mindig együtt is voltunk, de eddig semmi.
2016. aug. 4. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!