Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív teszt?

Szerintetek ez pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Ma reggeli első vizeletből halványka 2. csík jelent meg. Sajnos a menstruációm nem tűpontos, előfordulnak 4-5 napos késések, de olyan az elmúl 3 évben nem volt, hogy egyáltalán ne jött volna meg, körülbelül szeptember 20.-a körül kellett volna megjönnie a nem vártnak.

Tegnap, tegnapelőtti tesztek is halványak voltak.


[link]



2022. okt. 10. 07:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Rózsaszínnek tűnik, holnap csinálj még egyet egy 10-es teszttel, erősebbnek kell lennie.

Gratulálok!

2022. okt. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon bízok benne első próbálkozás a babával. :)
2022. okt. 10. 07:09
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Pozitív
2022. okt. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ez tök pozitív, nem is értem, mi nem egyértelmű rajta
2022. okt. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Szeptember 20 és ilyen halvány még mindig a teszt?Ez egy 25-ös x-epil ha jól gondolom.Le kéne ugorjon a csík de az nem is sokkal erősebbnek kéne legyen.

Nekem ez fura.Nem rosszból írom félreértés ne essék és minden jót kívánok neked kérdező.Remélem sikerül!

2022. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem pontos a ciklusa, lehetett később is pé. Várnia kell és tovább tesztelni, hogy erősödik-e.

1-es voltam.

Egyébként az pontozza le a válaszokat, akinek fáj, hogy másnak sikerül? 🤔

2022. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Utolso:

Engem is folyton lepontoznak, pedig Ugyanazt irom, mint mas Csak mas szavakkal, de a lenyeg ugyanaz.

De egyetertek veled, szerintem is varni kell kicsit és ha erosodik a csik, csak akkor szabad biztosra venni, hogy pozitiv.

Nekem ,ha mindig kb 4 napot kesne, akkor a 4. Napon tesztelnek elsonek . Ha ott eros pozi , akkor nem kerdeses .

2022. okt. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék egy digitálisat, annál nem lesz kérdés.
2022. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen teszttel tesztelgess, hogy erősödik e a csík. Vagy amit az utolsó is írt digitális teszt. Ilyenkor már megbízható eredményt mutatna az is.
2022. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a választ, nekem is fura, hogy halvány a csík. Hiszen a kimaradt menstruació óta igencsak sok idő eltelt.
2022. okt. 10. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!