Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív teszt?

Szerintetek ez pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Ma reggeli első vizeletből halványka 2. csík jelent meg. Sajnos a menstruációm nem tűpontos, előfordulnak 4-5 napos késések, de olyan az elmúl 3 évben nem volt, hogy egyáltalán ne jött volna meg, körülbelül szeptember 20.-a körül kellett volna megjönnie a nem vártnak.

Tegnap, tegnapelőtti tesztek is halványak voltak.


[link]



2022. okt. 10. 07:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen a teszt (10-es erősségű), a nemvárt utáni napokban, amikor abban hónapban teljesen kimaradt a menzeszem, de nem voltam terhes, egyszerűen nem volt akkor peteérésem.

A második csík nem erősödött később sem, de határozottan rózsaszínű volt.

A digitális teszt pedig 2 héten keresztül folyamatosan 1-2 hetes terhességet jelzett. Vérvétel mutatta ki, hogy nem terhesség, hanem más probléma áll a háttérben.

Amikor összejött, nem volt kérdés, mert a nemvárt 7. napján erősebb volt a második csík, mint a kontroll.


Ha később volt peteérésed, és a menzeszedet szeptember 26-ra datálom, akkor ezen a héten már akár nőgyógyászhoz is elmehetsz, ő biztosra meg tudja mondani, hogy sikerült-e, mert legalább a petezsákot látnia kell.

2022. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Valóban pozitívnak tűnik de az nagyon nem bíztató, hogy szeptember 20 volt a nem várt napja. Ilyenkor azért tényleg olyan erősnek kellene lennie, hogy a szemedet verné ki. Vagy valóban jóval később volt peteérés, mint ahogyan azt feltételezed. Viszont méhen kívülinél is pont az van, hogy nem emelkedik a hcg. Én a helyedben elmennék orvoshoz, nehogy baj legyen.
2022. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!