Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány második csík a vizelet...

Halvány második csík a vizeletsugaras facelle teszten?

Figyelt kérdés
Eddig megbízható tesztnek gondoltam, kíváncsi vagyok aki mostanában csinált tapasztalta-e ezt.
2022. okt. 12. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tölts fel képet a tesztről. Lehet, hogy amit te halványnak látsz, az egyébként rendes pozitív...
2022. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megjött a menstruációm, szóval tuti nincs baba.
2022. okt. 12. 23:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi neked a halvány? Az, hogy látod a reagens helyét, attól még negatív, ha színes volt a második csík lehet kémiai.
2022. okt. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2022. okt. 13. 00:02
 5/11 A kérdező kommentje:
Hétfőn jött meg egy napig volt kB normális vérzésem, de még ma is láttam rajta halvány csíkot. Tudom ha baba lenne, nem jött volna meg és erősödne a teszt. Azért kérdeztem más is tapasztalt-e hasonlót ezzel a teszttel.
2022. okt. 13. 00:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól független hogy jött vérzésed lehetsz terhes, a húgomnak a kis babájával 3 hónapig jött vérzése ezért nem is gondolt rá hogy terhes, aztán egy kocsi sajnos elütötte de halistennek nem történt nagy baj és a kivizsgáláson mondtak hogy amúgy 3 hónapos terhes elmúlt és ott tudta meg. Szóval szerintem csinálj másik tesztet illetve irány a doki. Sosem lehet tudni.
2022. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A teszted pedig pozitív.... mikori a testt a képről? Vérzés utáni? Az egy napos vérzés utána csak maszatolás lehet progi hiány is... csinálj még ma még egy tesztet.
2022. okt. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vérzés előtti ez a teszt, viszont azóta is egy minimális halvány vonal van a teszten, nem igazán értem ez hogy lehet.
2022. okt. 13. 08:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is pozitivnak tunik! :)remeljuk nem kemiai lesz! Vegyel egy masik fajta tesztet
2022. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg pozitív.

Hallottam már olyat aki menstruált az első hónapban.

Nekem a nemvárt napján is és aztán 8 hetesen is (köv. menzesz idején) is volt barnás pecsételésem 1 napig, és már a 13.hétben vagyok!

Vagy tényleg terhes vagy, vagy kémiai volt, de baba volt/van a dologban. Pár nap múlva ismételd meg. Kívánom, h pozitív legyen akkor is 😊

2022. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!