Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív vagy szellemcs...

Halvány pozitív vagy szellemcsik? Facelle vizeletsugaras teszt, járt már vki így?

Figyelt kérdés

Élőben jobban látszik a csik csak nem tudom el dönteni h szürke vagy rózsaszín :S nem bírtam ki a napot és délután teszteltem, nem is volt annyira koncentrált a vizelet. 14 dpo-n vagyok. Holnap kéne nem meg jönnie :/


[link]


Itt mintha rózsaszín lenne :


[link]



2015. júl. 1. 14:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%

Huuu de jo szerintem ez pozitiv!!! Milyen erzekenysegu ez a teszt? En rohannek egy vizeletbe martos erzekeny tesztert tutti kimutatna!!!!

Szerintem orulhetsz

2015. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Én negatívnak látom.
2015. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%
Elso vagyok! Nem lehet negativ latszik, hogy rozsaszin a csik! 1000% hogy pozitiv:)
2015. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo tudsz csinalni egy masik kepet ahol vilagosabb van?
2015. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

[link]


Azt hiszem jobb ha el megyek és veszek másik tesztet. Jajj annyira szeretnéééém ha 2 egyértelmű csik lenne :/

2015. júl. 1. 14:55
 6/34 anonim ***** válasza:
50%
Hát én nem tudom, mit lelkendezik az első, nincs ezen a teszten ló... se. Majd akkor tesztelj, ha késik. Ha holnap kell megjönnie, akkor még nem késik.
2015. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Lelkes vagyok mert a telomon eleg jol lathato rozsaszin a kerdesben szereplo masodik teszt. Amit most felraktal nem latni de szerintem akkor is ott lesz. Nagyon drukkolok
2015. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Időn belül jött ki? Nekem a Facelle csinalt ilyet két hónapja, de nem volt baba. Vegyél X-epilt olcsó és megbízható. De nézd az időt, mert sok idő után az is hajlamos a szellemcsíkra. Szurkolok :)
2015. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Ezzel a teszttel 3x olyan csíkom amit nem kellett skubizni... nem volt baba

Ezen viszont nem látok 2. halvány csíkot sem :(

Sajnálom, de szerintem ez negatív.

2015. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Írtam h élőben jobban látszik a csik. Szóval ott van. Most vettem 3 tesztet x epil, intimed, facelle a sima.

Reggel tesztelek drukkoljatok :/ :)

2015. júl. 1. 16:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!