Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Covidos vagyok…. Ha ez alatt...

Covidos vagyok…. Ha ez alatt van ovuláció és próbálkozunk is, az befolyásolhatja a beágyazódást??

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 08:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Covidosan ne szeretkezz! A pasidnak is sok esze van, ha ebbe belemegy!
2022. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Most reggel derult ki hogy azok vagyunk…. Es volt ovu a napokban… nyilvan igy, hogy tudunk rola nem fogunk.
2022. okt. 15. 09:00
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2022. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
1. Kérlek magyarázd már meg, miért. De orvosi indokokkal alátámasztva, ha kérhetem.
2022. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Magából indul ki. A társadalmi elvárások, amit az ember fejébe próbálnak verni. (Szerencsére kezdünk ébredezni, igaz még kevesen). Ha beteg vagy, szenvedj, ha nem tudsz dolgozni, ne netezz, ne dugj, semmi olyat ne csinálj, ami örömet okoz. Szenvedj otthon, hát beteg vagy. Mert ha mást is tudsz csinálni, nem is vagy beteg.

Senki nem képes továbblépni azon, ki mit csinál.

Engem nem izgat, igaz nem is kérdeznék róla. Egészségetekre, csináljátok, amit szeretnétek!

2022. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk mert fertőz??? Arról nem volt szó, hogy a másik is az! Másrészt mondjuk mert a szervezet összes energiáját a gyógyulásra kell fordítania pihenés útján, a szeretkezés pedig energiavesztő. Fát vágni se megyünk el covidosan. Nem véletlen, hogy a testet fenyegető súlyos helyzetekben, pl anorexia, koncentrációs tábor el is múlik a menstruáció, mert nem a szaporodás a feladat, hanem a túlélés.
2022. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Neked mi bajod 6-os? Milyen téged rosszul érintő múltbeli helyzetre emlékeztet az a kérdés, ha valaki covidosan akar szeretkezni?
2022. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Mért lenne attól bajom, mert azt mondom, hogy betegen, pláne fertőző betegen ne szeretkezzen? Engem a kérdező helyzete a legkevésbé se érint rosszul, sehogy se érint. És egyáltalán nem voltam covidos!
2022. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
De miért jó neked, ha megmondod! másnak, mit csináljon? A te életed miben lesz jobb, vagy rosszabb? Kontrollálni akarsz valakit, akit nem ismersz? Miért?
2022. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Na most már én kérdezek vissza, hogy neked mi bajod van! Én nem kötöttem beléd, hanem konkrétan betegséget kívántam megelőzni azzal, hogy felhívtam a figyelmet arra, hogy fertőző betegen nem szexelünk! Nem az én életem lesz jobb, hanem a kérdező párjáé, ha nem kapja el. A gyakori kérdésekről és válaszokról szól. Kontrollálásra - lévén ismeretlen helyen tartózkodó idegenek és ellenőrizhetetlenek - nincs mód.
2022. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!