Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vegyek még...

Lehetek terhes? Vegyek még tesztet?

Figyelt kérdés
30 éves 1 gyermekes anyuka vagyok, akinek 1 éve volt teljes pajzsmirigy eltavolítása túlműködés miatt (jelenleg pedig alulműködő vagyok). Kislányom 16 hós lesz, a születése óta nem védekezünk a férjemmel. Eddig minden hónapban pontosan jött a menzeszem, viszont most késéssel csak 1 napig volt barnázásom. Várt nap előtt teszteltem és negatív lett. Barnázás el is múlt és azóta se híre, se hamva.Nem rég távolítottak el egy fogamat, ami egy hatalmas gyulladás góc volt a szervezetemben, nem tudom, hogy az befolyásolja-e.
2022. okt. 18. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Csinálj még egy tesztet
2022. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél, igen.
2022. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha nem jön meg mindenképp, 1 hét múlva már kizárhatod a terhességet. A betegségtől késhet.
2022. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy késhet , de eddig normálisan jött meg percre pontosan. A pajzsmirigy gyógyszeremet is szedem rendesen.
2022. okt. 18. 08:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, csináltál azóta tesztet?
2022. okt. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy halvány pozitív tesztem volt, másnap pedig iszonyat erősen megjött sajnos.
2022. okt. 22. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!