Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyiknél nagyobb az esély a...

Melyiknél nagyobb az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

1. Óvszer nélkül, nem termékeny időszakban félig beleélvezni valakibe

2. Óvszer nélkül, termékeny időszakban pár perces aktus elélvezés nélkül, sperma nem kerül a hüvelybe mert nem történik ejakuláció


2022. okt. 18. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem olyan valószínű. Persze nincs kizárva, az esély mindig megvan rá.

Mi 6 évig próbálkoztunk az exemmel, nem jött össze, majd megismerkedtem a férjemmel, és vele az első próbálkozós hónapban pozitív lett a tesztem.

2022. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne valószínű? Ugyan már... bárcsak ennyi lenni, hogy ovukor szexel az ember és terhes lesz.... két makk egészséges embernek a legjobban időzítve is csak 25% esélye van. Makk egészséges emberek meg ritkák... nálatok el se ment a párod....tehát kb nagyon mx 1%esély van, de még ennél is kisebb. A lehető legnagyobb marhaság elkönyvelni, hogy terhes lettél.



Bár ha azt vesszük, aki nem akar gyereket az ilyen szinte lehetetlen esetből hoz össze egy tervezetlen babát.


Szóval, ha nem akarsz gyereket védekezel, ha hibáztok másnap esemény utáni... egyikre se figyeltetek tehát akartok gyereket...



Egy szónak is 100 a vége a valószínű terhes lettéltől veszettül messze állsz inkább a szinte biztos, hogy nem lettél terhes eset vagy.

2022. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapból a hónap 30 v 31 napjától kB 1 hét ami termékeny, abból is igazán 1 nap. Most gondold el, mi q férjemmel eszem nem tudom hány éve nem védekezünk, minimum 3 és még "csak" most jött össze az első, hozzátenném ő viszont a kiirt dátum alapján pöccre a ovuláció idején. Ellenben pont az ilyen felelőtlen aktusokbol, mint a tied is lesz terhesség és/vagy abortusz. Tapasztalatból mondom én 18 évesen jártam így...mindegy h kihuzza, nem húzza, elelvez, nem élvez el.
2022. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12-es

Akkor miért riogatják ennyire az embert az előváladékkal? tudom, hogy a legjobb fogamzásgátlós módszer az ha valaki nem szex, de érdekes hogy itt a gyakorin mindenki előváladékkal lett terhes... Én eddig legalábbis úgy tudtam hogy akkor nagyobb az esély a terhességre ha az előző szex során a sperma nem ürül ki teljesen így a következő aktusnál az előváladékban megtalálható

2022. okt. 19. 10:16
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok, egyetértek veled, de az oka annak, hogy itt riogatnak mindenkit, hogy a legtöbb kérdező aki ezt a módszert pl védekezésnek tartja az nem tudja hogyan is működik. Sok fiatal férfi meg aztán annyira tapasztalatlan, hogy az időben kivette nem is igazán időben volt.


Tehát olyanok használják védekezésképpen akik nem értenek hozzá és bumm terhesek lesznek. Nyilván inkább azt kell mondani, hogy védekezzenek, mert így teherbe lehet esni... ha azt mondjuk pici az esély akkor leszarják és így csinálják tovább.


Szóval van aki okos, utána jár és évekig tökeletesen működik és vannak a leginkább tinik, akik meg teherbe esnek miközben azt hiszik védekeztek.


A leírásod alapján mondhatnám azt is, hogy tudod hogyan működik, de te mégis elkönyveled, hogy huh hát szinte tuti terhes leszel.


Meg azért elég ferde tükör itt olvasgatni, hiszen itt pont csak azok irogatnak, akikkel valami fura történik. Azért mert itt minden 5. Kérdésnél van aki így teherbe esett az még nem jelenti azt, hogy ez egy gyakori dolog lenne. Mert nem...nem az.


Én a helyedben nem aggódnék.

2022. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Mentségemre legyen hogy tényleg csak pár perc volt az egész utána szóltam hogy ezt így nem kéne és sajnos elégge be voltam indulva és hülye voltam. A hibájából tanul az ember és én ebből tanultam az biztos. Köszi a részletes válaszod és a megnyugtatást!! Mostmár nem idegeskedek annyira

Legbelül én is érzem hogy nem lettem terhes csak az a baj hogy mindig utána olvasgatok és bebeszélem magamnak

2022. okt. 19. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!