Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés megszakításos...

Teherbeesés megszakításos módszerrel?

Figyelt kérdés

Valaki esett már teherbe amikor megszakításos módszerrel “védekeztek”?

Negatív válaszok kíméljenek pusztán kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.


2022. okt. 18. 14:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem mindegy, hogy a megszakítás pontosan az aktus melyik pontján történik. Mi a férjemmel évekig védekeztünk (és nem "védekeztünk") így sikeresen, de nálunk a megszakítás mindig bőven az előtt történt, hogy ő a végéhez közelített volna. Közvetlenül a férfi orgazmusa előtt kirántani valóban nem a leghatékonyabb módja, de ha még a közelében sincs, akkor olyan nagyon sokat nem kockáztat az ember.

Amikor gyereket akartunk, akkor lett is, kettő, szóval nem arról van szó, hogy bármelyikünknek is termékenységi gondja lenne, és azért lett volna sikeres ez a módszer.

Ennek ellenére kamaszoknak nem ajánlanám. Nagyfokú önkontroll és önismeret kell ehhez a férfi részéről, na meg nyilván nem egy életbiztosítás mégis csak, szóval kizárólag akkor használtuk már mi is ezt a módszert, amikor még nem volt időszerű, de azért már baj sem lett volna, ha végül mégsem működik.

2022. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

#11:

De jó, akkor valójában nincs is második gyerekem!

Még vártunk volna mi is, 3 hónapot. De elfogyott a gumi. Már csak 1-2 napom volt a haviig. Gondoltuk, megszakítással is jó lesz, legrosszabb esetben lesz még egy gyerek. ;)

Bőven időben kivette, utána még egy darabig kényeztettem másképp, tehát 100%, hogy időben abbahagytuk.

4 héttel később pozitív lett a teszt, az eredmény már iskolás.


Maradjunk annyiban, hogy nem tartom megbízható módszernek. Az esélyt csökkenti, de ha valaki _tényleg_ nem akar gyereket, annak jobb módszer a 69, vagy a pohár hideg víz meg az aszpirin.

2022. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%

"Amúgy meg ne röhögjél, te is járhatsz még így."


Nem kell megtartani mindent, amit beléd nyomnak, nem a cigánysoron vagyunk.

2022. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Kulcsár Edina
2022. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
27%

#13

Dehogynem, a gyerek meg az eső akkor jön, ha kell.

2022. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
#12 én sem mondtam, hogy bombabiztos módszer, sőt, és nem is állítom, hogy másnak esetleg ugyanúgy működne, mint nekünk. A kérdező tapasztalatokat kért, nekem ez a tapasztalatom a témában, leírtam. Az nem jelenti azt, hogy másokét invalidálnám, nem kell mindent egyből támadásnak venni.
2022. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ez mikor működött valaha? Nem vagy 100-as.
2022. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Évtizedek óta nem lettem terhes megszakítással. Egyszer voltam terhes, ő már 14 éves, amikor valóban gyereket akartunk és a 2. éles hónapban meg is fogant.
2022. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátommal kb 3 évig így csináltuk, aztán terhes lettem mert elfelejtett szólni, hogy kb az eleje belém ment...azóta már 3 éves a lányunk.😅
2022. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!